Heerenveen – Breda 1:0 (kon.) | Willem II – Zwolle 2:3 (kon.) | Eindhoven – Den Haag 3:0 (kon.)
Twente – Arnhem 1:1 (kon.) | Kerkrade – Venlo 0:1 (kon.)
Willem II Tilburg
2:3 (2:1)
PEC Zwolle
cz Sobota 16.12.2017, 18:30 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Holandská Eredivisie • 17. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:25:09)

Je konec. Zwolle dokonalo obrat až do konce a vyhrálo 3:2.
    V 10. minutě se Francisco Sol dostal k míči po nepovedeném odkopu hostů a poslal domácí do vedení. Ve 36. minutě byl Ben Rienstra tam kde má a po střele Azzaouiho dorazil míč do sítě. Ovšem ve 40. minutě měli hosté výhodu pokutového kopu, který v pohodě proměnil Erik Bakker.
    V 59. minutě srovnal stav utkání Mustafa Saymak po skvělé přihrávce od Bakera. V 85. minutě Namli navedl míč ke středu a vypálil, domácí brankář vyrazil míč pouze k Mustafu Saymakovi, který druhým gólem v zápase poslal Zwolle do vedení. To se konec zápasu pohlídalo a odváží si tři body.

90+5

90+4
    Hosté se nedostali do zakončení a domácí budou mít odkop od brány.

90+3
    Ve vápně je i brankář domácích. Nyní ale na zemi leží hostující gólman Diederik Boer, který se pravděpodobně zranil při dopadu s míčem na trávník.

90+3
    Nyní mohli dát hosté branku na 4:2, ale po nepřehledné situaci se ve vápně zmocnil míče hostující obránce. Poté se dopředu dostali domácí a vybojovali rohový kop.

90+2
    Centr domácích z pravé strany skončil pouze u brankáře Diederika Boera, který následně míč vykopl daleko od své svatyně.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Youness Mokhtar, přichází Wouter Marinus.

89
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Pedro Chirivella, přichází Elmo Lieftink.

89
    Willem II Tilburg se dostal do parádní šance, když na levé straně utekl domácí hráč, ale jeho přihrávka před bránu nikoho nenašla.

88
    Youness Mokhtar nemohl za tento zákrok dostat nic jiného než žlutou kartu, jelikož skopl domácího hráče.

86
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Kostas Tsimikas, přichází Jordy Croux.
    85. Mustafa SAYMAK - 2:3

85
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Obrat je dokonán a Zwolle pět minut před koncem základní doby vede 3:2! Younes Namli si skvěle navedl míč z pravé strany ke středu hřiště, následně vypálil. Brankář Mattijs Branderhorst jeho pokus pouze vyrazil k nohám MUSTAFA SAYMAKA, který míč dorazil do brány. Asistence: Namli.

84
    Ryan Thomas si navedl míč středem hřiště, ale následnou ránu poslal pouze vedle pravé tyče a Mattijs Branderhorst se postará o odkop od domácí svatyně.

83
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Kingsley Ehizibue, přichází Shaquile Woudstra.

83
    Hra je po vyrovnávacím gólu velmi vyrovnaná a místy nudná.

82
    Poté se ke střele dostali domácí hráči, ale míč skončil jenom v moci Diederika Boera.