Inter – Udinese 1:3 (kon.) | Turín – Neapol 1:3 (kon.) | AS Rím – Cagliari 1:0 (kon.)
Inter Miláno
1:3 (1:1)
Udinese Calcio
cz Sobota 16.12.2017, 15:00 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Talianska Seria A • 17. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 11:3. Rohy: 15:3. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 8:16. (17:00:08)

Je dobojováno, Inter na svém hřišti překvapivě nestačil na Udine a padl 1:3. Po vyrovnané první půli ve druhém poločase hosté dvakrát udeřili, nejprve proměnil penaltu de Paul a výhru hostí pečetil po nahrávce Jankta Antonín Barák.

90+5

90+3
    Domácí se marně snaží o dobytí defenzivy Udine. Zbývají poslední dvě minuty.

90+1
    Po Behramiho faulu rozehrál Perišić volný kop na D'Ambrosia, který ale hlavičkoval nad břevno.

90
    Po Widmerově obranném zákroku domácí rozehráli roh, s centrem Candrevy si ale obrana Udine poradila.

88
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Rodrigo de Paul, přichází Emil Hallfredsson.

84
    Icardi byl faulován Behramim, ještě je tu tedy jiskřička naděje pro Inter.

83
    Gagliardini je po nahrávce Candrevy chycen v ofsajdu.

82
    Miranda odrazil míč do rohu, rozehrávka hostí ale k ničemu nebezpečnému nevedla. Na druhou stranu už ale Udine má nahráno...

80
    Po souboji s Gagliardinim odpadl na zem nový muž na trávníku Perica a je pískáno ve prospěch Udine.

78
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Kevin Lasagna, přichází Stipe Perica.

78
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Éder.
    77. Antonín BARÁK - 1:3

77
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Česká spolupráce vede ke třetí brance v síti domácího týmu! Jankto skvělým pasem našel na malém vápně ANTONÍNA BARÁKA, který pálil přesně k tyči, mimo dosah Handanoviče.

76
    Perišić po nahrávce Valera pálil pohotově levačkou, z těžké pozice ale bránu minul.

74
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Seko Fofana, přichází Valon Behrami.

74
    Žlutou kartu dostává Silvan Widmer (Udinese Calcio).

Marek Jašek

Góly: 15. Icardi (Candreva) – 14. Lasagna (Widmer), 61. de Paul (pen.), 77. Barák (Jankto)

Karty:   73. Vecino (INM) – 28. Adnan (UDI), 43. Nuytinck (UDI), 66. Fofana (UDI), 74. Widmer (UDI)

Inter Miláno: Handanovič – D'Ambrosio, Škriniar, Miranda, Santon (69. Karamoh) – Vecino (78. Éder), Valero – Candreva, Brozović (54. Gagliardini), Perišić – Icardi (C).
    Náhradníci: D. Padelli, Berni – Gagliardini, Cancelo, Ranocchia, Karamoh, Éder, Dalbert, Nagatomo, Pinamonti.

Udinese Calcio: Bizzarri – Stryger Larsen, Danilo (C), Nuytinck – Widmer, Barák, Fofana (74. Behrami), Jankto, Adnan – de Paul (88. Hallfredsson), Lasagna (78. Perica).
    Náhradníci: Scuffet – Bochniewicz, Gi. Pezzella, Balić, Behrami, Hallfredsson, Ingelsson, Bajić, Ewandro, Maxi López, Matos, Perica.

Rozhodca: Mariani – Fiorito, Di Iorio