Buffalo – Carolina 4:5 (po pr.) | NY Rangers – LA Kings 4:2 (kon.) | NJ Devils – Dallas 5:2 (kon.)
Detroit – Toronto 3:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:3 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 2:3 (kon.)

Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 0 střela, čas na ledě 18:53

Domácí celek ve třetí třetině přišel o výhru v základní hrací době, a proto se prodlužovalo. V nastaveném čase rozhodl o výhře Canucks v poslední minutě krásným bekhendovým blafákem a střelou pod horní tyčku Sam Gagner.

64:34 Sam GAGNER - 4:3

64:34
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Hosté přišli před brankou Canucks o puk, a tak se do přečíslení dostali Edler a Gagner. SAM GAGNER dostal přihrávku, bekhendovou střelou poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Alexander Edler.

64:00
    Daniel Sedin ve vyložené střelecké pozici branku minul.

64:00
    Probíhá poslední minuta hry v prodloužení.

63:46
    Z mezikruží to zkoušel Marc-Édouard Vlasic, jeho projektil kryje Jacob Markström.

63:12
    Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Vancouveru.

63:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

62:32
    Michael Del Zotto střelou z mezikruží trefil brankovou konstrukci.

62:11
    Henrik Sedin minul branku, na druhé straně neuspěl Kevin Labanc.

61:45
    Kevin Labanc kombinuje se spoluhráči v útočném pásmu.

61:22
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance.

60:50
    Shark rozehrávají od své branky.

60:40
    Sledujeme klidný hokej v prodloužení. Ani jeden celek se nikam nežene.

60:01

Ve třetí třetině dokázalo díky trpělivé hře San Jose vyrovnat, a proto uvidíme po krátké přestávce prodloužení.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 1. M. Granlund (D. Sedin, H. Sedin), 15. M. Granlund (H. Sedin, D. Sedin), 32. Boeser (D. Sedin, H. Sedin), 65. Gagner (Edler) – 11. Burns (Couture, Pavelski), 39. Sörensen (Braun, Hansen), 55. Burns (J. Ward)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, Del Zotto, Biega, B. Hutton, Stecher – D. Sedin, H. Sedin, Vanek – Eriksson, Gagner, Boeser – Goldobin, Burmistrov, Virtanen – B. Gaunce, Dowd, M. Granlund.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Braun, Dillon, Burns, Heed, DeMelo – M. Karlsson, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Meier, Tierney, Donskoi – J. Ward, Sörensen, Hansen.

Rozhodca: Luxmore, Kozari – Gibbons, Alphonso

Diváci: 17 278