Stíhačka žien, 10 km, Annecy | Laura Dahlmeierová (Nemecko) (kon.) | | | Stíhačka mužov, 12,5 km, Annecy | Johannes Thingnes Bø (Nórsko) (kon.) |
Sjezd žen, Val d'Isere | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Val Gardena | Vítěz: A. L. Svindal (NOR) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: A. Fannemel (NOR) (kon.) |
Ženy 10 km volně, Toblach | Vítěz: Ch. Kallaová (SWE) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Toblach | Vítěz: S.H.Krüger (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | Vítěz: T. Kato (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Ramsau | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
Obří slalom žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: S. Schöffmannová (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - skoky HS96, Ramsau
Vítěz: T. Kato (JPN)
Jan Vojkůvka
Pořadí
1. Tajhej Kato (JPN)
2. Tomáš Portyk (CZE) +0:08
3. Eric Frenzel (GER) +0:12
4. Vincenz Geiger (GER) +0:12
5. Luis Lehnert (GER) +0:16
6. Fabian Riessle (GER) +0:17
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:18
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:19
9. Espen Andersen (NOR) +0:20
10. Jan Schmid (NOR) +0:26
11. Espen Bjørnstad (NOR) +0:27
12. Terence Weber (GER) +0:30
13. Takehiro Watanabe (JPN) +0:32
14. Szczepan Kupczak (POL) +0:36
15. Lukas Klapfer (AUT) +0:42
16. Erněst Jachin (RUS) +0:44
17. Francois Braud (FRA) +0:50
18. Wilhelm Denifl (AUT) +0:54
19. Christian Deuschl (AUT) +0:54
20. Mario Seidl (AUT) +0:54
21. Akito Watabe (JPN) +0:55
22. Jörgen Graabak (NOR) +0:57
23. Magnus Hovdal Moan (NOR) +0:57
24. Kristjan Ilves (EST) +0:59
25. Manuel Faisst (GER) +1:00
26. Maxime Laheurte (FRA) +1:00
27. Antoine Gerard (FRA) +1:01
28. Jošito Watabe (JPN) +1:02
29. Bryan Fletcher (USA) +1:02
30. Ilkka Herola (FIN) +1:06
42. Miroslav Dvořák (CZE) +1:39
Startovní listina
1. Christian Deuschl (AUT)
2. Fabian Steindl (AUT)
3. Laurent Muhlethaler (FRA)
4. Luis Lehnert (GER)
5. Viktor Pasičnik (UKR)
6. Hannu Manninen (FIN)
7. Aaron Kostner (ITA)
8. Hideaki Nagai (JPN)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Tomáš Portyk (CZE)
11. Pawel Slowiok (POL)
12. Lukas Greiderer (AUT)
13. Miroslav Dvořák (CZE)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Lukas Klapfer (AUT)
17. Jarl Magnus Riiber (NOR)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Vincenz Geiger (GER)
20. Franz-Josef Rehrl (AUT)
21. Szczepan Kupczak (POL)
22. Espen Bjørnstad (NOR)
23. Manuel Faisst (GER)
24. Tim Hug (SUI)
25. Bryan Fletcher (USA)
26. Tajhej Kato (JPN)
27. Takehiro Watanabe (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Magnus Hovdal Moan (NOR)
30. Terence Weber (GER)
31. Kristjan Ilves (EST)
32. Fabian Riessle (GER)
33. Go Jamamoto (JPN)
34. Arttu Mäkiaho (FIN)
35. Alessandro Pittin (ITA)
36. Martin Fritz (AUT)
37. Björn Kircheisen (GER)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Francois Braud (FRA)
40. Mario Seidl (AUT)
41. Wilhelm Denifl (AUT)
42. Eric Frenzel (GER)
43. Antoine Gerard (FRA)
44. Maxime Laheurte (FRA)
45. Jörgen Graabak (NOR)
46. Eero Hirvonen (FIN)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Jan Schmid (NOR)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Espen Andersen (NOR)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Espen Andersen (NOR) 276
2. Akito Watabe (JPN) 224
3. Jan Schmid (NOR) 223
4. Johannes Rydzek (GER) 222
5. Eero Hirvonen (FIN) 171
6. Jörgen Graabak (NOR) 155
7. Maxime Laheurte (FRA) 133
8. Antoine Gerard (FRA) 120
39. Miroslav Dvořák (CZE) 7
47. Tomáš Portyk (CZE) 3
1. Tajhej Kato (JPN)
2. Tomáš Portyk (CZE) +0:08
3. Eric Frenzel (GER) +0:12
4. Vincenz Geiger (GER) +0:12
5. Luis Lehnert (GER) +0:16
6. Fabian Riessle (GER) +0:17
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:18
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:19
9. Espen Andersen (NOR) +0:20
10. Jan Schmid (NOR) +0:26
11. Espen Bjørnstad (NOR) +0:27
12. Terence Weber (GER) +0:30
13. Takehiro Watanabe (JPN) +0:32
14. Szczepan Kupczak (POL) +0:36
15. Lukas Klapfer (AUT) +0:42
16. Erněst Jachin (RUS) +0:44
17. Francois Braud (FRA) +0:50
18. Wilhelm Denifl (AUT) +0:54
19. Christian Deuschl (AUT) +0:54
20. Mario Seidl (AUT) +0:54
21. Akito Watabe (JPN) +0:55
22. Jörgen Graabak (NOR) +0:57
23. Magnus Hovdal Moan (NOR) +0:57
24. Kristjan Ilves (EST) +0:59
25. Manuel Faisst (GER) +1:00
26. Maxime Laheurte (FRA) +1:00
27. Antoine Gerard (FRA) +1:01
28. Jošito Watabe (JPN) +1:02
29. Bryan Fletcher (USA) +1:02
30. Ilkka Herola (FIN) +1:06
42. Miroslav Dvořák (CZE) +1:39
Startovní listina
1. Christian Deuschl (AUT)
2. Fabian Steindl (AUT)
3. Laurent Muhlethaler (FRA)
4. Luis Lehnert (GER)
5. Viktor Pasičnik (UKR)
6. Hannu Manninen (FIN)
7. Aaron Kostner (ITA)
8. Hideaki Nagai (JPN)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Tomáš Portyk (CZE)
11. Pawel Slowiok (POL)
12. Lukas Greiderer (AUT)
13. Miroslav Dvořák (CZE)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Lukas Klapfer (AUT)
17. Jarl Magnus Riiber (NOR)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Vincenz Geiger (GER)
20. Franz-Josef Rehrl (AUT)
21. Szczepan Kupczak (POL)
22. Espen Bjørnstad (NOR)
23. Manuel Faisst (GER)
24. Tim Hug (SUI)
25. Bryan Fletcher (USA)
26. Tajhej Kato (JPN)
27. Takehiro Watanabe (JPN)
28. Jošito Watabe (JPN)
29. Magnus Hovdal Moan (NOR)
30. Terence Weber (GER)
31. Kristjan Ilves (EST)
32. Fabian Riessle (GER)
33. Go Jamamoto (JPN)
34. Arttu Mäkiaho (FIN)
35. Alessandro Pittin (ITA)
36. Martin Fritz (AUT)
37. Björn Kircheisen (GER)
38. Ilkka Herola (FIN)
39. Francois Braud (FRA)
40. Mario Seidl (AUT)
41. Wilhelm Denifl (AUT)
42. Eric Frenzel (GER)
43. Antoine Gerard (FRA)
44. Maxime Laheurte (FRA)
45. Jörgen Graabak (NOR)
46. Eero Hirvonen (FIN)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Jan Schmid (NOR)
49. Akito Watabe (JPN)
50. Espen Andersen (NOR)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Espen Andersen (NOR) 276
2. Akito Watabe (JPN) 224
3. Jan Schmid (NOR) 223
4. Johannes Rydzek (GER) 222
5. Eero Hirvonen (FIN) 171
6. Jörgen Graabak (NOR) 155
7. Maxime Laheurte (FRA) 133
8. Antoine Gerard (FRA) 120
39. Miroslav Dvořák (CZE) 7
47. Tomáš Portyk (CZE) 3
1. Tajhej Kato (JPN)
2. Tomáš Portyk (CZE) +0:08
3. Eric Frenzel (GER) +0:12
4. Vincenz Geiger (GER) +0:12
5. Luis Lehnert (GER) +0:16
6. Fabian Riessle (GER) +0:17
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:18
8. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:19
9. Espen Andersen (NOR) +0:20
10. Jan Schmid (NOR) +0:26
11. Espen Bjørnstad (NOR) +0:27
12. Terence Weber (GER) +0:30
13. Takehiro Watanabe (JPN) +0:32
14. Szczepan Kupczak (POL) +0:36
15. Lukas Klapfer (AUT) +0:42
16. Erněst Jachin (RUS) +0:44
17. Francois Braud (FRA) +0:50
18. Wilhelm Denifl (AUT) +0:54
19. Christian Deuschl (AUT) +0:54
20. Mario Seidl (AUT) +0:54
21. Akito Watabe (JPN) +0:55
22. Jörgen Graabak (NOR) +0:57
23. Magnus Hovdal Moan (NOR) +0:57
24. Kristjan Ilves (EST) +0:59
25. Manuel Faisst (GER) +1:00
26. Maxime Laheurte (FRA) +1:00
27. Antoine Gerard (FRA) +1:01
28. Jošito Watabe (JPN) +1:02
29. Bryan Fletcher (USA) +1:02
30. Ilkka Herola (FIN) +1:06
42. Miroslav Dvořák (CZE) +1:39