Washington – Carolina 1:3 (kon.) | Buffalo – Columbus 3:1 (kon.) | Tampa Bay – Calgary 1:5 (kon.)

Jakub Vrána (WSH) 0+0,1 střela, čas na ledě 18:01

Carolina vyhrává tento zápas poměrem 3:1. Hurricanes se dostali do vedení díky brance při vlastním oslabení, prosadil se Jordan Staal. Capitals dokázali ve druhé třetině vyrovnat, pálil přesně Lars Eller. V poslední třetině hrála Carolina výborně takticky a nedávala soupeři mnoho prostoru. Díky tomu se Hurricanes dokázali prosadit dvakrát a vyhráli.

59:40
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Carolina vyhodila přes všechny čáry.

59:38
    Alexandr Ovečkin vypálil od modré čáry, ale jeho projektil končí mimo.

59:15
    Oddechový čas pro domácí.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou.

58:46
    Domácí znovu hrají bez brankáře.
    58:31 Sebastian AHO - 1:3

58:31
    Carolina právě vstřelila branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, od modré čáry trefil prázdnou branku. SEBASTIAN AHO. Asistence: Elias Lindholm.

58:20
    Domácí hrají bez brankáře.

58:02
    Braden Holtby musel být pozorný, z kruhu vypálil Sebastian Aho. To už probíhají poslední dvě minuty.

57:30
    Momentálně jsou tvořivějším týmem domácí, ale nemohou se probojovat do zakončení.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek stále vede o jednu branku.

56:09
    Scott Darling musel zasahovat, do výborné pozice se dostal domácí Jevgenij Kuzněcov. Ten tečoval před brankou, ale i tak puk kryje brankář.

55:47
    Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej.

55:30
    Justin Williams zablokoval střelu soupeře, marně se zkoušel prosadit Madison Bowey.

55:21
    Máme tu další střelecký pokus, nyní vypálil Jay Beagle bekhendem, jeho pokus kryje brankář Caroliny.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 37. Eller (Oshie, Djoos) – 32. J. Staal, 51. V. Rask, 59. Aho (E. Lindholm)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Djoos, Carlson, Orpik, Bowey – Ovečkin, Bäckström, Smith-Pelly – J. Vrána, Kuzněcov, T. Wilson – Connolly, Eller, Oshie – Stephenson, Beagle, Chiasson.
    Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk, Dahlbeck – Aho, J. Staal, E. Lindholm – Skinner, V. Rask, T. Teräväinen – B. McGinn, D. Ryan, Williams – Nordström, Krüger, Jooris.

Rozhodca: Hanson, Meier – Cormier, Rody

Diváci: 18 506