Hodonín – Veselí n/M 25:39 (kon.) | Zlín – Olomouc 26:28 (kon.)
26:28 (13:12)
DHK Zora Olomouc
cz Nedeľa 14.01.2018, 17:00MOL liga žien • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:10:34)

Je dobojováno! Zora do utkání vstoupila lépe a brzy vedle o pět branek. Poté Zlín přidal a zaznamenal šňůru 7:0. Do kabin šly domácí hráčky s jednogólovým vedením. Olomouci vyšel vstup i do druhé poloviny a měla navrch, zlínské házenkářky však dokázaly šest minut před koncem srovnat. Poté hostující hráčky odskočily na dvě branky, což se ukázalo jako klíčové!

Konec zápasu. (26:28)

60
    Přešlap brankoviště! Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, do konce zápasu už zbývá jen pár vteřinek. (26:28)
    60
    Zora v poslední minutě opět odskakuje, Gajdošíková dostala spoustu prostoru, poté skórovala z šesti metrů! (26:28)
    59
    Výborně to udělala Hubová, která z nějakých osmi metrů zamířila přesně do šibenice! (26:27)

59
    Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc. (25:27)
    59
    Nesmírně šťastná branka, ale i ta se počítá! Autorem tohoto gólu Fryčáková. (25:27)

58
    Olomouc teď nikam nepospíchá, rozhodčí však zvedají ruce, Zora musí zakončovat! (25:26)

58
    Sehrávka do levého křídla, následné zakončení, které směřovalo na bližší tyčku, skončilo vedle, to je obrovská škoda pro domácí celek! (25:26)

57
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová). (25:26)

57
    Jedna z olomouckých hráček hrála v brankovišti, možnost na srovnání pro domácí tým! (25:26)

56
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Andrea Očadlíková). (25:26)

56
    Domácí tým se prosadit nedokázal, teď se bude muset spoléhat na obranu! (25:26)
    55
    Olomouc rychle rozehrála, její akce skončila brankou, Zora tak zase vede! (25:26)
    54
    Drama pokračuje, Kolářová trefila přesně do šibenice a srovnala! (25:25)

54
    Rozhodčí přerušují hru, míč pro domácí Zlín, který už směřuje do postupného útoku. (24:25)

53
    Hostující lavička si vyžádala čas na poradu, do konce zbývá něco málo přes sedm minut! (24:25)
    53
    Dlouhý výhoz na Polomíkovou, která se dostala do samostatného úniku. Ten přetavila v branku! (24:25)