Preteky s hrom. štartom muži, 15 km, Ruhpodling | Víťaz: Johannes Thingnes Bø (NOR) (kon.) | | | Preteky s hrom. štartom žien, 12,5 km, Ruhpolding | Kaisa Mäkäräinenová (Fínsko) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Tímový šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Ruhpolding
Víťaz: Johannes Thingnes Bø (NOR)
Miroslav Kováčik
Štartová listina dnešných pretekov:
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakov Fak (SLO)
4. Lukas Hofer (ITA)
5. Anton Šipulin (RUS)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Schempp (GER)
8. Arnd Peiffer (GER)
9. Simon Desthieux (FRA)
10. Lars Helge Birkeland (NOR)
11. Emil Hegle Svendsen (NOR)
12. Erik Lesser (GER)
13. Benedikt Doll (GER)
14. Quentin Fillon Maillet (FRA)
15. Simon Eder (AUT)
16. Alexandr Loginov (RUS)
17. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Fredrik Lindström (SWE)
20. Michal Krčmář (CZE)
21. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
22. Ondřej Moravec (CZE)
23. Antonin Guigonnat (FRA)
24. Tim Burke (USA)
25. Dominik Windisch (ITA)
26. Roman Rees (GER)
27. Dominik Landertinger (AUT)
28. Michal Šlesingr (CZE)
29. Krasimir Anev (BUL)
30. Johannes Kühn (GER)
1. Martin Fourcade (FRA)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakov Fak (SLO)
4. Lukas Hofer (ITA)
5. Anton Šipulin (RUS)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Simon Schempp (GER)
8. Arnd Peiffer (GER)
9. Simon Desthieux (FRA)
10. Lars Helge Birkeland (NOR)
11. Emil Hegle Svendsen (NOR)
12. Erik Lesser (GER)
13. Benedikt Doll (GER)
14. Quentin Fillon Maillet (FRA)
15. Simon Eder (AUT)
16. Alexandr Loginov (RUS)
17. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Fredrik Lindström (SWE)
20. Michal Krčmář (CZE)
21. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
22. Ondřej Moravec (CZE)
23. Antonin Guigonnat (FRA)
24. Tim Burke (USA)
25. Dominik Windisch (ITA)
26. Roman Rees (GER)
27. Dominik Landertinger (AUT)
28. Michal Šlesingr (CZE)
29. Krasimir Anev (BUL)
30. Johannes Kühn (GER)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 37:11,2 (1)
2. Martin Fourcade (FRA) +4,5 (2)
3. Antonin Guigonnat (FRA) +8,4 (0)
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) +12,6 (1)
5. Tarjei Bø (NOR) +14,2 (1)
6. Simon Schempp (GER) +14,6 (1)
7. Arnd Peiffer (GER) +15,0 (1)
8. Michal Šlesingr (CZE) +15,3 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +15,3 (1)
10. Jakov Fak (SLO) +29,7 (0)
11. Simon Desthieux (FRA) +34,5 (2)
12. Simon Eder (AUT) +46,0 (2)
13. Roman Rees (GER) +56,8 (1)
14. Lukas Hofer (ITA) +1:02,7 (2)
15. Anton Šipulin (RUS) +1:02,9 (4)
16. Michal Krčmář (CZE) +1:19,8 (3)
17. Julian Eberhard (AUT) +1:23,3 (3)
18. Erik Lesser (GER) +1:23,9 (2)
19. Fredrik Lindström (SWE) +1:26,1 (3)
20. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:27,7 (4)
21. Tim Burke (USA) +1:30,2 (3)
22. Krasimir Anev (BUL) +1:30,6 (2)
23. Lars Helge Birkeland (NOR) +1:38,2 (3)
24. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:58,7 (4)
25. Johannes Kühn (GER) +2:04,4 (3)
26. Dominik Landertinger (AUT) +2:04,9 (3)
27. Alexandr Loginov (RUS) +2:23,2 (5)
28. Ondřej Moravec (CZE) +2:36,9 (3)
29. Dominik Windisch (ITA) +3:21,4 (7)
30. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +3:53,9 (6).