Preteky s hrom. štartom muži, 15 km, Ruhpodling | Víťaz: Johannes Thingnes Bø (NOR) (kon.) | | | Preteky s hrom. štartom žien, 12,5 km, Ruhpolding | Kaisa Mäkäräinenová (Fínsko) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) | | | England Patriots - Tennessee Titans | 35:14 (kon.) |
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars | 42:45 (kon.) | | | Minnesota Vikings - New Orleans Saints | 29:24 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | (zruš.) |
Tímový šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové - ženy: Švédsko II, muži: Itálie I (kon.) |
Skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) | | | Beh 10 km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: J. Schmid (NOR) (kon.) |
zrušené
SP - lety HS235, Bad Mitterndorf
Marek Jašek
Startovní listina
1. Alex Insam (ITA)
2. Lukáš Hlava (CZE)
3. Martti Nõmme (EST)
4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
5. Killian Peier (SUI)
6. Janne Ahonen (FIN)
7. Daniel Huber (AUT)
8. Alexej Romašov (RUS)
9. Andreas Schuler (SUI)
10. Marat Žaparov (KAZ)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Michael Glasder (USA)
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Jakub Wolny (POL)
16. William Rhoads (USA)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Dawid Kubacki (POL)
19. Junširo Kobajaši (JPN)
20. Karl Geiger (GER)
21. Joachim Hauer (NOR)
22. Florian Altenburger (AUT)
23. Michail Nazarov (RUS)
24. Sebastian Colloredo (ITA)
25. Žiga Jelar (SLO)
26. Andreas Wank (GER)
27. Jevgenij Klimov (RUS)
28. Johann André Forfang (NOR)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Pius Paschke (GER)
32. Vladimir Zografski (BUL)
33. Halvor Egner Granerud (NOR)
34. Kevin Bickner (USA)
35. Maciej Kot (POL)
36. Taku Takeuči (JPN)
37. Kamil Stoch (POL)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Manuel Poppinger (AUT)
40. Tilen Bartol (SLO)
41. Piotr Żyła (POL)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Andreas Wellinger (GER)
44. Stefan Hula (POL)
45. Čestmír Kožíšek (CZE)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Anže Semenič (SLO)
51. Clemens Aigner (AUT)
52. Peter Prevc (SLO)
53. Noriaki Kasai (JPN)
54. Robert Johansson (NOR)
55. Simon Ammann (SUI)
56. Daniel-André Tande (NOR)
57. Andreas Stjernen (NOR)
1. Alex Insam (ITA)
2. Lukáš Hlava (CZE)
3. Martti Nõmme (EST)
4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
5. Killian Peier (SUI)
6. Janne Ahonen (FIN)
7. Daniel Huber (AUT)
8. Alexej Romašov (RUS)
9. Andreas Schuler (SUI)
10. Marat Žaparov (KAZ)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Michael Glasder (USA)
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Jakub Wolny (POL)
16. William Rhoads (USA)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Dawid Kubacki (POL)
19. Junširo Kobajaši (JPN)
20. Karl Geiger (GER)
21. Joachim Hauer (NOR)
22. Florian Altenburger (AUT)
23. Michail Nazarov (RUS)
24. Sebastian Colloredo (ITA)
25. Žiga Jelar (SLO)
26. Andreas Wank (GER)
27. Jevgenij Klimov (RUS)
28. Johann André Forfang (NOR)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Pius Paschke (GER)
32. Vladimir Zografski (BUL)
33. Halvor Egner Granerud (NOR)
34. Kevin Bickner (USA)
35. Maciej Kot (POL)
36. Taku Takeuči (JPN)
37. Kamil Stoch (POL)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Manuel Poppinger (AUT)
40. Tilen Bartol (SLO)
41. Piotr Żyła (POL)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Andreas Wellinger (GER)
44. Stefan Hula (POL)
45. Čestmír Kožíšek (CZE)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Anže Semenič (SLO)
51. Clemens Aigner (AUT)
52. Peter Prevc (SLO)
53. Noriaki Kasai (JPN)
54. Robert Johansson (NOR)
55. Simon Ammann (SUI)
56. Daniel-André Tande (NOR)
57. Andreas Stjernen (NOR)
1. Alex Insam (ITA)
2. Lukáš Hlava (CZE)
3. Martti Nõmme (EST)
4. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
5. Killian Peier (SUI)
6. Janne Ahonen (FIN)
7. Daniel Huber (AUT)
8. Alexej Romašov (RUS)
9. Andreas Schuler (SUI)
10. Marat Žaparov (KAZ)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Michael Glasder (USA)
13. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Jakub Wolny (POL)
16. William Rhoads (USA)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Dawid Kubacki (POL)
19. Junširo Kobajaši (JPN)
20. Karl Geiger (GER)
21. Joachim Hauer (NOR)
22. Florian Altenburger (AUT)
23. Michail Nazarov (RUS)
24. Sebastian Colloredo (ITA)
25. Žiga Jelar (SLO)
26. Andreas Wank (GER)
27. Jevgenij Klimov (RUS)
28. Johann André Forfang (NOR)
29. Jernej Damjan (SLO)
30. Rjoju Kobajaši (JPN)
31. Pius Paschke (GER)
32. Vladimir Zografski (BUL)
33. Halvor Egner Granerud (NOR)
34. Kevin Bickner (USA)
35. Maciej Kot (POL)
36. Taku Takeuči (JPN)
37. Kamil Stoch (POL)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Manuel Poppinger (AUT)
40. Tilen Bartol (SLO)
41. Piotr Żyła (POL)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Andreas Wellinger (GER)
44. Stefan Hula (POL)
45. Čestmír Kožíšek (CZE)
46. Michael Hayböck (AUT)
47. Domen Prevc (SLO)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Stefan Kraft (AUT)
50. Anže Semenič (SLO)
51. Clemens Aigner (AUT)
52. Peter Prevc (SLO)
53. Noriaki Kasai (JPN)
54. Robert Johansson (NOR)
55. Simon Ammann (SUI)
56. Daniel-André Tande (NOR)
57. Andreas Stjernen (NOR)