Hertha – Dortmund 1:1 (kon.)
Hertha BSC
1:1 (0:0)
Borussia Dortmund
Piatok 19.01.2018, 20:30 • Olympiastadion (Berlin) • Nemecká Bundesliga • 19. kolo

Máme tu koniec stretnutia, po ktorom si každý z účastníkov pripíše do ligovej tabuľky po jednom bode po remízovom výsledku 1:1. S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim. Ja ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (22:27:13)

90+3
    Žltú kartu dostáva Vladimír Darida (Hertha BSC).

90+1
    Štvrtý rozhodca sa rozhodol v druhom polčase nadstaviť ešte štyri minúty navyše.

90
    Davie Selke je odmávaný pre postavenie mimo hry.

89
    Centrovaná lopta, ktorú poslal z rohu Andre Schurrle, je uprataná preč.

88
    To bola veľká strelecká príležitosť! Alexander Isak predviedol dobrý nábeh do veľkého vápna a milimetrový pas za obranu poslal na bránku. Jeho pokus ale jeden z obrancov zablokoval brilantným sklzom. Lopta sa ocitla mimo hry a Dortmund tak bude zahrávať rohový kop.
    87.
    87.

87
    Rohový kop zahral Shinji Kagawa. Loptu odvrátila obrana súpera.

85
    Striedanie v tíme Borussia Dortmund: z ihriska odchádza Christian Pulisic, prichádza Andrij Jarmolenko.
    83.

83
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Salomon Kalou, prichádza Vladimír Darida.

81
    Lukasz Piszczek sa stavia k rohovému kopu a loptu posiela do húštiny tiel v pokutovom území. Pri lopte je ale prvý obranca súpera a loptu odvracia.

79
    Lopta sa po sérií krátkych prihrávok dostala až na kopačku domáceho gólmana, ktorý hral v tomto prípade na istotu a hneď ju odkopol čo najďalej od vlastného vápna.

77
    Striedanie v tíme Hertha BSC: z ihriska odchádza Ondrej Duda, prichádza Mathew Leckie.