Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 6:1 (kon.) | Tampa Bay – LA Kings 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)
Dallas – Vancouver 0:6 (kon.)
Toronto Maple Leafs
6:3 (3:0, 1:1, 2:2)
Ottawa Senators
cz Nedeľa 11.02.2018, 01:00 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Maple Leafs mají odehráno padesát šest zápasů, ve kterých kanadský celek nasbíral dohromady devětašedesát bodů, které Torontu stačí na pohledné čtvrté místo Východní konference. Skvěle rozjetou bilanci branek ve čtyřech zápasech (16-3) zastavil Boston, který porazil Toronto na domácím ledě 4:1. V posledních dvou zápasech ale Maple Leafs zabodovali proti Anaheimu a také Nashivllu. Uhájí dva body i dnes proti Ottawě?

Top kanadské bodování

1. Auston Matthews (25+18) – 43
    2. William Nylander (12+29) – 41
    3. Mitchell Marner (10+27) – 37

Dnes hostující Ottawa má odehráno o tři zápasy méně. V Padesátí tří zápasech Senators ukořistili pouhých čtyřicet sedm bodů, které stačí pouze na předposlední patnácté místo Východní konference. Šesti zápasovou šňůru porážek Ottawa zatrhla až výhrou v prodloužení proti Anaheimu. Následně na to přidala výhru po samostatných nájezdech na ledě Philadelphie. Chuť výhry zhořkla v Montrealu, kde Senators prohráli poměrem 4:1. Následující dvě domácí utkání Ottawa zvládla a porazila New Jersey a Nashville.

1. Mark Stone (18+26) – 44 ( poranění kolena)
    2. Mike Hoffman (15+22) – 37
    3. Erik Karlsson (5+31) – 36
    Auston Matthews v posledních devíti zápasech nasbíral za šest branek a čtyři asistence skvělých deset bodů.

Posledním vzájemným zápasem Toronto Maple Leafs ukončilo zmar proti Ottawě Senators, proti které Leafs podlehlo šestkrát v řadě.
    Sestřih posledního vzájemného utkání.

00:01

00:09
    Po buly Pageau prodloužil hru na Smitha, který pálil mimo branku od pravého hrazení.

00:28
    Riemsdyk si nabruslil přímo před branku, kde se snažil propašovat kotouč za brankovou čáru mezi betony Andersona! Zezadu mu sáhl do puku jeden z bránících hráčů. Brankář Senators si připisuje hned v úvodu důležitý zákrok.
    00:28 Šance Riemsdyka.

01:55
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Domácí Leafs se ujímají vedení! Po špatném odehrání puku se do šance dostal MITCHELL MARNER, který využil prostoru na vnitřní straně pravého kruhu, odkud svižnou střelou zápěstím rozvlnil síť za zády Andersona! Bez asistence.
    01:55 Mitchell MARNER - 1:0

02:29
    Projektil z hole DiDomenica vyráží Andersen bez větších komplikací. Toronto může jít dopředu.

04:08
    Další střela na domácí brankáře neprošla. Z modré Duchene napálil pouze blokujícího Zajceva.

04:57
    Senátorům se nedaří přechod přes střední pásmo a jsou o opět donuceni stáhnout se až do vlastní třetiny.

05:43
    DiDomenicova střela postrádala razanci. Pomalý kotouč Andersen pro jistotu ukryl pod svou lapačkou.

05:52
    Hra se přerušuje také na druhé straně. Nylanderův pokus skončil ve výstroji pozorného Andersona.

06:43
    Kadri s třiačtyřicítkou na zádech vybruslil z pravého rohu na středu kruhu, odkud to zkusil ke vzdálenější tyči z otočky. Mezi ním a brankou však stál Brassard, jenž střelu přizvedl do ochranné sítě.

07:00
    Anderson si připisuje další zákrok, když mimo tři tyče vytěsnil střelecký pokus Marnera.

07:08
    Vyražený puk se u pravé tyče snažil tečovat Marleau, ale neposedný kotouč poslal mimo branku.

08:11
    Domácí strávili v útočném pásmu poměrně dlouhou dobu, ale Anderson nemusel ani jednou zasahovat.

09:09
    Kotouč si po zadovce převzal Pääjärvi, jehož prudkou střelu tečoval do Andersenova betonu Stone.

09:25
    Leafs navyšují své vedení na dvoubrankový rozdíl! V tlaku se dobře zorientoval William Nylander, který zadovkou poslal do zakončení nejproduktivnějšího hráče Toronta AUSTONA MATTHEWSE. Ten si na středu levého kruhu stáhl puk pod sebe a vzápětí vyslal nechytatelnou střelu přesně k pravé tyči. Asistence: William Nylander.
    09:25 Auston MATTHEWS - 2:0

10:18
    Z vrchu mezikruží Stone marně hledal místo, kudy by kotouč dostal za Andersenova záda. Domácí brankář přerušuje hru a dává prostor komerční přestávce.

11:20
    Claesson ani White neprostřelili domácí obranu. Kotouč končí sražen do ochranné sítě.

11:30
    Tohle už je pro Senators varovný signál! Karlsson propadl ve střední třetině, díky čemuž zavezl puk do útočného pásma Nazem Kadri, který zadovkou našel Patricka Marleaua. Ten přenesl hru na pravou stranu, kde byl rozjetý MITCHELL MARNER. Dvacetiletý mladík po zpracování poslal kotouč za brankovou čáru nad Andersonovým betonem. Asistence: Patrick Marleau a Nazem Kadri.
    11:30 Mitchell MARNER - 3:0

11:30
    Střídání v týmu Ottawa Senators: ze hřiště odchází Craig Anderson, přichází Mike Condon.

13:24
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Gardiner – 2 min., hákování).

13:48
    Karlsson přes bránícího Zajceva nedokázal prostrčit kotouč na Riellyho, který se stavěl na hranici brankoviště.

14:10
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Chris DiDomenico.

14:25
    Ceci ve středním pásmu neměl kudy projet a tak nahodil hru pouze do pásma domácího Toronta.

14:40
    Ne příliš nebezpečná střela, nýbrž nahození poslal Rielly do náruče Condona, který si připisuje první zákrok.

14:53
    Na středové čáře se objevil s kotoučem po Karlssonově přihrávce Hoffman, ale útočník Senators se musel stáhnout kvůli těsné obraně zpět na vlastní polovinu.

15:22
    Na pravém křídle se udělal prostor pro Duchena, který to nemyslel vůbec špatně. Nahozený puk do prostoru brankoviště blokovaný Karlsson nedokázal sklepnout za brankovou čáru.
    15:22 Karlssona na poslední chvíli zablokoval Bozak.

15:24
    Vyloučený Gardiner opouští trestnou lavici. Toronta má k dispozici čtyřicet šest vteřin přesilové hry.

17:19
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Borowiecki – 2 min., držení).

17:47
    Z levého kruhu zkoušel Nylander najít připravenou čepel Matthewse. Obranná čtyřka ale zahustila prostor mezi kruhy a zamezila teči.

18:09
    Naslepo zkoušel od levého hrazení pálit Kadri, ale kotouč poslal pouze za branku Condona.

18:44
    Hosté dvakrát za sebou dostávají hru do bezpečné vzdálenosti. Leafs musí začít z obranné třetiny.

19:00
    Běží poslední minuta první třetiny.

19:14
    Prudká střela Marleaua minula branku soupeře a po mantinelu puk opouští útočné pásmo Leafs.

19:52
    Střelu Kapanena ze středu pravého kruhu vyrazil Condon přímo před sebe, kde promáchl pokus o dorážku rozjetý Moore. Senators zkouší poslední útok.

20:00

20:01

20:21
    Vysokého vyhození domácích zachytil na modré čáře obránce Senators. Chvíli na to zkoušel procedit puk k pravé tyči z ostrého úhlu Pageau.

20:33
    Hra se vrátí před Andersena. Odpískáno zakázané uvolnění Leafs.

20:58
    Tentokrát se kotouč dostává až ke Condonovi s pomocí teče. Phaneuf musí hrát.

21:18
    Z pravé strany se snažil dostat do brankového prostoru obránce Borowiecki, ale toho bránící hráč Leafs vytlačil za branku.

21:40
    Obrovské šance Toronta! Nejprve se za obranu hostí dostal Kadri, který se snažil roztáhnout Condona a prostrčit mu kotouč mezi betony. Následně se ještě dostal snad ke třem dorážkám, který Condon musel vyrazit.
    21:40 Nájezd Kadriho pro průnikové přihrávce a následné dorážky.

22:24
    Marleau našel z pravého rohu najetého Kadriho, který z mezikruží poslal kotouč z první těsně vedle levé tyče!
    22:24 Kadri z mezikruží minul branku.

23:12
    Vysoké tempo uklidňuje Condon přerušením hry, když schoval kotouč po střele Riellyho.

23:54
    Z vnitřního kraje pravého kruhu pálil nebezpečně Brassard, jehož střelecký pokus vytěsnil Andersen pomocí vyrážečky.

24:40
    A další střela Kadriho, kterou Condon po svém zákroku vyrazil do vzduchu. Letící puk se snažil sklepnout ze vzduchu Marleau.

26:02
    Dělovka z Pageaovy hole zaduněla po nárazu do Andersenových betonů. Leafs odpalují kotouč na zakázané uvolnění.

26:31
    Na modrou čáru dostal nabito Brassard jehož pokus končí na výstroji domácího brankáře. Leafs se ujímají kotouče a vyráží do protiútoku.

27:07
    Na pravé straně měl před sebou zcela volný prostor Dzingel, který celou situaci vyřešil individuálním zakončením. Andersen ale proti jeho pokusu nemusel zasahovat.

27:47
    Další střela od modré čáry. Tu před Andersenem tečoval šikovně Pääjärvi.

28:32
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Hosté se přeci jen dočkali a snižují! Dvě přihrávky a střela, až takhle je to jednoduché. Thomas Chabot z obranné třetiny přihrál na útočnou modrou, kde byl Mark Stone. Ten poslal puk na levou stranu rozjetému JOHNNYMU ODUYOVI, jenž svou střelu z nápřahu poslal ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Mark Stone a Thomas Chabot.
    28:32 Johnny ODUYA - 3:1

29:18
    Hoffman ze středu levého kruhu neuspěl. U vyraženého kotouče jsou první hosté, kteří i nadále drží útočné pásmo.

29:55
    Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Ron Hainsey – 2 min., podražení).

30:09
    Po buly vystartoval dopředu Hyman, kterého ale z obou stran obrali o kotouč hráči Ottawy.

30:27
    Obranná čtyřka se opět osvobozuje dlouhým vyhozením až za branku Condona.

31:26
    Chabot nedostal puk přes blokujícího Komarova.

31:37
    Důležitý zákrok Andersena. Ten podržel střelu Hoffmana od modré čáry. Před brankou čekal na vyražený kotouč Duchene.

32:02
    Smith z pravého kruhu poslal pas na protější kruh, kde pálil z první k levé tyči Stone. Tomu chybělo pár centimetrů do výšky, aby přestřelil položený beton přesouvající se ho Andersena.
    32:02 Slibnou střelu Stona vyrazil Andersen betonem.

32:42
    Po zadovce vyjel na hranici brankoviště Pageau, jehož bekhend vyráží Andersen. Toronta otáčí hru na polovinu Senators.

32:53
    Rychlý protiútok Torontu málem přinesl ovoce v podobě čtvrté branky! Kadri od pravého hrazení poslal žabičku na najíždějícího Marleaua z druhé vlny, který napálil puk pouze do Chabotovy hole.

32:58
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Tom Pyatt – 2 min., držení).

33:12
    Přesilová pětka Leafs musí začít přesilovou hru z vlastní obranné třetiny.

33:39
    Riemsdyk u pravé tyče po přihrávce Marnera hledal spoluhráče sjíždějícího k levé tyči.

33:51
    Domácí využívají přesilovou hru a ujímají se zpět tříbrankového vedení. Z ostrého úhlu u pravé tyče nastřelil Mitchell Marner puk do těl Ceciho a JAMESE VAN RIEMSDYKA, od něhož se po přezkoumání odrazil kotouč za brankovou čáru. Asistence: Mitchell Marner a Morgan Rielly.
    33:51 James van Riemsdyk - 4:1

Autor branky bude ještě upřesněn. Marnerova střela nakonec šla do těla Riemsdyka, od kterého se kotouč odrazil za brankovou čáru.

34:35
    Útočící Duchene to vzal na sebe a po prohození protihráče pálil velmi rychlou střelou zápěstím mezi betony Andersena, který je položil na poslední chvíli.

34:57
    Kadri nezamířil přesně a branku přestřeluje. Senators uklidňují hru ve vlastní třetině.

36:21
    Po rychlé přihrávce z pravé strany se měl k zakončení Komarov, proti jehož střele Condon nemusel zasahovat.

37:24
    Na druhé straně nemusel zasahovat ani Andersen, kterého střela ze Smithovy hole minula.

38:30
    Marner chce hattrick. Útočník Toronta nabral ve středním pásmu skvělou rychlost, díky čemuž se dostal skrz trojici hráčů hostí. Zastavit ho musel až pozorný Condon, který jeho střelu zápěstím srazil ramenem.

39:08
    Kvůli rychle blížícím se hráčům je Condon po lapení Carrickovy střely nucen přerušit hru.

39:57
    Zřejmě poslední přerušení ve druhé třetině. Dermott od levého mantinelu nad Condonem nevyzrál a brankář Senator si tak připisuje další zákrok.

40:00

40:01

40:07
    Třetí třetina začíná zakázaným uvolněním Senators po nevydařené přihrávce na útočnou modrou.

40:45
    Úvod závěrečné dvacetiminutovky začínají Senators skvěle! Mark Stone nabil Dionu Phaneufovi na modré čáře, jehož prudkou střelu z nápřahu před Andersenem tečoval DERICK BRASSARD, díky čemuž prošel kotouč pod vyrážečkou brankáře Leafs. Asistence: Dion Phaneuf a Mark Stone.
    40:45 Derick BRASSARD - 4:2

41:06
    Duchene měl na sobě nalepeného Dermotta, ale i tak se útočník Ottawy zmohl ke střele z otočky, pro které musel zasahovat Andersen.

42:15
    Hodně blízko druhé branky v zápase byl Brassard! Ten si vzal puk po střele od modré čáry za brankou domácích a snažil se zakončit u pravé tyče! Tam na poslední možnou chvíli zakročil Andersen.
    42:15 Těsný zákrok Andersena.

42:29
    To je velká smůla pro hosty. Po nepřesné rozehrávce se dostal na puk Mitchell Marner, který naservíroval puk před bránícím Karlssonem mezi kruhy najíždějícímu NAZEM KADRIMU, který se po přesném zakončení dočkal branky v tomto zápase. Asistence: Mitchell Marner a Patrick Marleau.
    42:29 Nazem KADRI - 5:2

42:55
    Od modré čáry se snažil odpovědět na inkasovanou branku tvrdou střelou Chabot, ale ten bude muset po zákroku Andersena spěchat do obrany.

43:11
    Pokus Nylandera z protiútoku zneškodnil na levém kruhu právě Chabot.

44:08
    Bozakova dělovka na Condona skrz Phaneufa neprošla. Hosté vyváží hru do střední třetiny.

44:47
    Z ostrého úhlu zkoušel Condona překvapit Gardiner střelou pod horní tyč. Brankář Ottawy ale utěsnil všechny možné mezírky.

45:57
    Matthews přihrávkou našel před brankou zcela volné Nylandera, kterému v zásadním momentu přeskočil puk čepel hole!

47:17
    Nápor Leafs končí zásahem Condona, před kterým se snažil clonit Brown.

47:27
    Z obranné třetiny se rozjel na útočný výlet Ceci, který ale skončil mezi kruhy po nabruslení mezi čtyři hráče Leafs. O kotouč nyní bojuje za domácí brankou Pääjärvi.

48:21
    Od levého hrazení z minusového úhlu hledal Kadri před brankou postaveného Marnera, kterému pro skompletování hattricku schází jediná branka.

48:57
    Útok hostí ztroskotal na útočné modré. Matthews velmi rychle zaváží hru zpět do útočné třetiny.

49:12
    Velká šance Senators! Přihrávku na levé křídlo dostal Brassard, který si vytáhl Andersena až k levé tyči. Následně se snažil prostrčit puk na zaskočeného Claessona, ke kterému se vzápětí stáhla dvojice bránících hráčů.
    49:12 Senators nedokázali dorazit Brassardovu přihrávku za Andersenova záda.

49:20
    Na druhé straně přerušuje hru Condon, jenž si vyjel proti Matthewsově střele ze středu pravého kruhu.

49:30
    Ze stejné pozice pálil po buly také Brown, jehož první pokus vyrazil brankář Senators zpět na jeho čepel, ale jeho druhá střela šla už mimo branku.

50:53
    Domácí brankář nepustil ze své výstroje Phaneufovu střelu. Vhazovat se bude po Andersenově levici.

51:27
    Nepřesnou rozehrávku hostí zachytil mezi kruhy Marner. Ten pokračoval v jízdě na střed levého kruhu, čímž vylepšil pozici pro Marleaua, který po přihrávce pálil pouze betonů Condona.

52:38
    Duchene pod tlakem odevzdal puk při snaze přihrávky na modrou čáru hráčům Toronta.

53:32
    Hosté se nevdávají a potřetí v dnešním zápase snižují na dvoubrankový rozdíl. Střelu z levé strany zastavil před brankou Dermott, ale v kombinaci dále pokračovali Senators. Ke střele z vrchu mezikruží se dostal RYAN DZINGEL, který nejprve trefil do rány padajícího Bozaka, ale podruhé už Andersena prostřelil. Asistence: Jean-Gabriel Pageau a Mark Borowiecki.
    53:32 Ryan DZINGEL - 5:3

54:33
    Rozehrávající Zajcev poslal puk přes všechny čáry. Rozhodčí po odpískaném icingu vrátí hru do obranné třetiny Leafs.

55:34
    Domácí dobře bráněnou střední třetinou komplikují soupeři útočné akce.

56:04
    Pohotovou střelu z pravé strany sráží Condon za svou branku. Následný souboj o puk vyšel lépe pro hosty.

56:38
    Toronto nikam nespěchá a s rozvahou rozehrává z obranného pásma.

56:57
    Útočící White prudký pas nezpracoval a Senators musí opět začít z vlastní poloviny.

57:32
    Ottawa se na malou chvíli díky Pyattovi usadila v útočné třetině. Leafs ovšem vyhazují po získání puku díky rychlému přístupu.

58:15
    Condon na střídačce!

58:21
    Prudká střela Chabota z mezikruží za Andersena neprošla.

58:38
    Je rozhodnuto. Za vyhozeným pukem spěchal Karlsson, který se natlačil před Marnera. Ten však v útočném pásmu obránce Ottawy zaměstnal na tolik, že přijíždějící PATRICK MARLEAU mohl v pohodě zahrát volný kotouč do prázdné branky. Asistence: Mitchell Marner.
    58:38 Patrick MARLEAU - 6:3

59:00
    Běží poslední minuta závěrečné dvacetiminutovky.

59:33
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Derick Brassard – 2 min., nesportovní chování).

59:58
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Jean-Gabriel Pageau – 2 min., sekání).

První třetinu domácí Toronto ovládlo a po dvaceti minutách si odnáší slibné tříbrankové vedení. Hned v první minutě se dostal do gólové pozice Riemsdyk, který kvůli Karlssonovi nestihl uklidit kotouč za brankáře Andersona. Na konci druhé minuty se domácí už radovali. Obrana Senators ztratila puk, kterého se ujal Mitchell Marner. Ten svou rychlou a přesnou střelou tuto chybu potrestal. Na začátku desáté minuty před Andersenem nebezpečně tečoval Pääjärviho střelu Stone. Půl minuty před polovinou třetiny se prosadil po Nylanderově zadovce mladík Austin Matthews, jenž svou střelou překonal Andersona střelou k pravé tyči. Brankář Ottawy přenechal své místo Conodovi, když inkasoval potřetí. To přišlo ve dvanácté minutě, když po přenesení hry na pravou stranu pálil ze středu pravého kruhu nad Andersonův beton Mitchell Marner. Blízko snížení byl Karlsson, kterému chybělo ale velmi málo, aby nahození Duchena sklepl za dosud nepřekonaného Andersena.

Hned ze začátku druhé třetiny prošel Condon pernou zkouškou. Nejprve vychytal unikajícího Kadriho a následně ustál i jeho další tři dorážky z ostrého úhlu. Ten samý hráč se před brankou Ottawy objevil i o pár sekund později. Kadri ovšem přihrávku Marleaua nedokázal proměnit v gólovou střelu. Skoro v polovině zápasu se mohli radovat ze snížení hosté. Po dvou přihrávkách se na levém kruhu objevil střílející Johny Oduya, který svou střelu nasměroval přesně k pravé tyči. Ve třicáté třetí minutě měl na své holi druhou branku Senators Stone. Ten ale po střele z první nedokázal poslat kotouč do patřičné výšky a Andersen tak obrovskou šanci vyrazil betonem. Ve stejné minutě přešli Leafs do protiútoku, na jehož konci byl před brankou zakončující Marleau. Tomu se ale nepodařilo Condona ohrozit, protože těsně před ním zasáhl do střeli vracející se Chabot. Na konci třicáté čtvrté minuty využili domácí přesilovou hru, když Marner nastřelil tělo Jamese van Riemsdyka, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru.

Úvod závěrečné dvacetiminutovky rozjeli hosté snížením na 4:2, když Phaneufovu střelu od modré tečoval na hranici brankoviště za Andersenova záda Derick Brassard. Na rozdíl jediné branky mohl posunout Senators opět Brassard, když po objetí branky zkoušel zakončit u pravé tyče. O pár vteřin později hosté špatně rozehráli, což potrestal Nazen Kadri přesnou střelou po přihrávce Marnera. Ve čtyřicáté šesté mohl navýšit Nylander, ale ten před brankou skákavý kotouč nedoklepl do odkryté části branky. Deset minut před koncem si Brassard vytáhl ven z branky Andersena a svou přihrávkou hledal dva spoluhráče najíždějící do brankového prostoru. Na tuto skutečnost skvěle zareagovala obrana Leafs. Ottawa se dočkala dalšího snížení, o které se postaral Ryan Dzingel střelou z mezikruží. Nakonec jsme se mohli dočkat i hry bez brankáře, což se Senators moc nevyplatilo. Konečný výsledek stanovil trefou do odkryté branky Patrick Marleau.

Hvězdy utkání

1. Mitchell Marner (TOR); (2+3), 5 střel, 18:34
    2. Nazem Kadri (TOR); (1+1), 6 střel, 17:59
    3. Patrick Marleau (TOR); (1+2), 6 střel, 15:43 (04:12:32)
    Dnešní hrdina Toronta. Dvacetiletý Mitchell Marner, čtvrtý draftovaný Torontem v roce 2015 nahrál v dnešním zápase celkem pět bodů (2+3)!
    Mitchell Marner po zápase.

Lukáš Ureš

Góly a asistencie: 2. Marner, 10. Matthews (W. Nylander), 12. Marner (Marleau, Kadri), 34. J. van Riemsdyk (Marner, Rielly), 43. Kadri (Marner, Marleau), 59. Marleau – 29. Oduya (Mark Stone, Chabot), 41. Brassard (Phaneuf, Mark Stone), 54. Dzingel (Pageau, Borowiecki)

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, C. Carrick – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau, Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak, Co. Brown – Komarov, D. Moore, Kapanen.
    Ottawa Senators: C. Anderson (12. Condon) – Oduya, E. Karlsson, Phaneuf, Ceci, Chabot, Borowiecki, Claesson – Hoffman, Duchene, White – Dzingel, Brassard, Mark Stone – Z. Smith, Pageau, Pyatt – Pääjärvi, DiDomenico.