Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – NJ Devils 6:1 (kon.) | Tampa Bay – LA Kings 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)

48:12
    Artturi Lehkonen byl vyloučen na dvě minuty za držení a Predators mají šanci rozhodnout dnešní zápas.

38:25
    Carey Price fantasticky zastavil střelu Predators z pravého křídla levým betonem a puk zmrazil pod lapačkou. Poté se strhla velká mela a rozhodčí vylučovali. Na domácí straně byl vyloučen pouze David Schlemko, který dostal dvě minuty za krosček, zatímco v dresu Nashvillu usedli na trestnou lavici Scott Hartnell a Ryan Johansen, což znamená, že si Montreal zahraje třetí přesilovou hru.

26:17
    Nashville si po reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru. Montreal dostal týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká Nikita Ščerbak.

17:37
    Alexej Jemelin byl vyloučen na dvě minuty za podržení a Montreal má k dispozici druhou přesilovou hru v zápase.

14:50
    Karl Alzner dostal dvě minuty za nedovolené bránění a přesilovou hru si vyzkouší v první části také Predators.

10:21
    Filip Forsberg dostal dvě minuty za držení a Montreal si po krátké reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 29. Gallagher (Lehkonen), 59. Drouin (Petry, Lehkonen) – 37. Hartnell (Bonino), 53. Fiala (Johansen, Arvidsson), rozh. náj. Ellis