Bayern – Hertha 0:0 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 1:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
Stuttgart – Frankfurt 1:0 (kon.) | Brémy – Hamburger 1:0 (kon.)
VfB Stuttgart
1:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
cz Sobota 24.02.2018, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:29:43)

Je konec. Frankfurt nakonec prohrál na půdě Stuttgartu těsně 0:1 a domácí si připisují už třetí výhru 1:0 v řadě. Už v 8. minutě se dostal do zakončení Danny da Costa, ale trefil pouze horní tyč. Ve 13. minutě už padla branka, kterou vstřelil Thommy, když byl včas na správném místě a dorazil míč do prázdné brány. Ve 41. minutě sice Haller vstřelil gól, ale před ním stál v ofsajdu a branka tak nebyla uznána. Krátce po začátku druhé půle se dostal do šance Ginczek, ale hostující obránce vyrazil jeho střelu. Ke konci se Frankfurt snažil vstřelit vyrovnávací branku, ale domácí obrana dnes byla skvělá a nepropustná.

90+4

90+4
    Mario Gómez tu udělal velmi dobře a nechal se zfaulovat uprostřed hrací plochy.

90+3
    Další faul hostů, tentokrát na své polovině a Stuttgart s rozehrávkou spěchat rozhodně nebude.

90+2
    Fabián se dostal ke střele ve vápně, ale chybělo mu trošku štěstí, jelikož jeho zakončení skončilo jen vedle pravé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Rebić se snažil zakončit po centru z levé strany, ale zasáhl domácího brankáře a dostal tak zaslouženou žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Chadrac Akolo.

88
    Daniel Ginczek se pokoušel dostat se ke střele, ale míč mu byl nakonec odebrán hostující obranou.

87
    Další faul domácích, tentokrát to schytal Timothy Chandler, když ho udeřil nohou do obličeje hráč Stuttgartu.

86
    Nervy ke konci utkání pracují na obou stranách a Christian Gentner se nyní pustil do hostujícího hráče, který mu oplatil faul a domácí hráč dostal kartu žluté barvy.

85
    Poté se ve středu hrací plochy dopustili domácí faulu a u míče bude Frankfurt.

84
    Hosté dostali míč pouze do zámezí za bránu Zielera a ten se postará o odkop od své svatyně.

82
    Timothy Chandler se snažil dostat míč hlavou do vápna, ale přitom se provinil faulem, po kterém skončil na zemi Badstuber.

80
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Santiago Ascacibar, přichází Orel Mangala.

79
    První větší šance hostů od da Costovy nastřelení břevna. Po skvělé přihrávce se ve vápně dostal do zakončení hostující hráč, ale ten následně trefil pouze domácího hráče.