Dukla – Kopřivnice 27:22 (kon.) | Královo Pole – Strakonice 33:32 (kon.) | Lovosice – Karviná 25:25 (kon.)
Zubří – Hranice 34:28 (kon.) | Jičín – Nové Veselí 22:21 (kon.)
HC Dukla Praha
27:22 (13:11)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 24.02.2018, 16:30 • Ruzyně, Praha • Chance Extraliga mužů (CZ) • 17. kolo

Kopřivnice podala lepší výkon než naposledy doma proti Karviné, jenže špatná úspěšnost hostů ze sedmiček znamená, že Dukla potvrzuje svojí domácí sílu. A to i přestože obhájci zlata chyběla spojka Mubenzem. Jenže výborně zachytal Petržala. V hostujícím dresu nepodalo vůbec špatný výkon levé křídlo Střelec, ale na body to dnes v hlavním městě nestačilo. (17:56:12)

Konec zápasu. (27:22)

60
    Petržala si ještě připsal zákrok proti střele levé spojky. (27:22)
    60
    Jeníček dává branku zprava svojí levačkou. (27:22)

60
    Viděli jsme faul na Syřínka na pravé spojce. (26:22)

60
    V době, kdy byl na balonu Gřes na pravé spojce je pískáno proti hostům. (26:22)

59
    Petržala vyrazil ze svého pohledu střelu spojky do pravé části branky rukama. (26:22)

59
    Při rychlém brejku byl zastaven nedovoleně Mynář. (26:22)
    58
    Proti střele spojky Fulneka jen Petržala máchl rukama. (26:22)

58
    Dukla je v posledních minutách agresivní v obraně, což poznal nyní Mynář na levé spojce. (26:21)
    58
    Asi je hotovo po trefě Blechy z levého křídla. (26:21)

58
    Po faulu Bukovského na pravou spojku Syřínka se hází devítka. (25:21)

57
    Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus). (25:21)

57
    A následně se hosté nedostali k přesné střele, takže útok pro Duklu se Šůstkem či Jeníčkem. (25:21)

56
    Bukovský faulovaný na levé spojce Šimůnkem, dvě minuty domácí hráč nedostane. (25:21)

56
    Hostující levá spojka byla zablokovaná, ale míč je v rukou pravého křídla Hanuse. (25:21)

56
    Oddechový čas pro hosty. (25:21)

56
    Mička šel k zemi, ale podle rozhodčích vše v pořádku. (25:21)

55
    Kuba se míče vůbec nedotkl a Kopřivnice už nemá moc času na obrat. (25:21)

Vít Muzikář

HC Dukla Praha: Rangl, Zavázal, Petržala (C) – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Sviták, Patzel, Reichl, Křístek, Jeníček, Syřínek, Šůstek, Blecha, Cingel.
    KH ISMM Kopřivnice: Kuba, Žingor – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Očkovič, Hanus, Mynář, Bukovský.

Rozhodca: Hájek, Macho