Tímové preteky | Víťaz: Švajčiarsko (kon.) |
Ženy - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: N. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Muži - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: S.H. I (KOR) (kon.) |
Muži - finále (SWE – USA) | 7:10 (kon.) | | | Ženy - zápas o bronz (JPN – GBR) | 5:3 (kon.) |
Ženy - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Muži - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Big Air (finále) | Vítěz: S. Toutant (CAN) (kon.) | | | Ženy - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Prehľad Pchjongčchang 2018 - 17. deň | (kon.) |
Muži - Štvorboby (1. a 2. jazda) | Vítěz: Německo (kon.) |
Muži - 50 km | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia)
Vítěz: E. Ledecká (CZE)
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Patrizia Kummerová (SUI)
2. Alena Zavarzinová (OAR)
3. Julia Dujmovitsová (AUT)
4. Daniela Ulbingová (AUT)
5. Ina Meschiková (AUT)
6. Michelle Dekkerová (NED)
7. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
8. Ester Ledecká (CZE)
9. Carolin Langnehorstová (GER)
10. Tomoka Takeučiová (JPN)
11. Claudia Rieglerová (AUT)
12. Gloria Kotniková (SLO)
13. Julie Zoggová (SUI)
14. Natalia Soboljevová (OAR)
15. Selina Jörgová (GER)
16. Jekatěrina Tudegeševová (OAR)
17. Annamari Dančová (UKR)
18. Ladina Jennyová (SUI)
19. Milena Bykovová (OAR)
20. Nadya Ochnerová (ITA)
21. Naj-jing Kung (CHN)
22. Aleksandra Krölová (POL)
23. Anke Wöhrerová (GER)
24. Stefanie Müllerová (SUI)
25. Härim Čeong (KOR)
26. Weronika Bielá (POL)
27. Karolina Sztokfiszová (POL)
28. Žu-sin Cang (CHN)
29. Teodora Pentčevová (BUL)
30. Siao-siao Sü (CHN)
31. Tahä Shin (KOR)
1. Patrizia Kummerová (SUI)
2. Alena Zavarzinová (OAR)
3. Julia Dujmovitsová (AUT)
4. Daniela Ulbingová (AUT)
5. Ina Meschiková (AUT)
6. Michelle Dekkerová (NED)
7. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
8. Ester Ledecká (CZE)
9. Carolin Langnehorstová (GER)
10. Tomoka Takeučiová (JPN)
11. Claudia Rieglerová (AUT)
12. Gloria Kotniková (SLO)
13. Julie Zoggová (SUI)
14. Natalia Soboljevová (OAR)
15. Selina Jörgová (GER)
16. Jekatěrina Tudegeševová (OAR)
17. Annamari Dančová (UKR)
18. Ladina Jennyová (SUI)
19. Milena Bykovová (OAR)
20. Nadya Ochnerová (ITA)
21. Naj-jing Kung (CHN)
22. Aleksandra Krölová (POL)
23. Anke Wöhrerová (GER)
24. Stefanie Müllerová (SUI)
25. Härim Čeong (KOR)
26. Weronika Bielá (POL)
27. Karolina Sztokfiszová (POL)
28. Žu-sin Cang (CHN)
29. Teodora Pentčevová (BUL)
30. Siao-siao Sü (CHN)
31. Tahä Shin (KOR)
1. Ester Ledecká (CZE) 1:28,90
2. Alena Zavarzinová (OAR) 1:30,16
3. Selina Jörgová (GER) 1:30,27
4. Carolin Langenhorstová (GER) 1:31,58
5. Ramona Theresia Hofmeisterová (GER) 1:31,98
6. Tomoka Takeučiová (JPN) 1:32,86
7. Julie Zoggová (SUI) 1:32,89
8. Daniela Ulbingová (AUT) 1:33,07
9. Milena Bykovová (OAR) 1:33,09
10. Aleksandra Krölová (POL) 1:33,13
11. Julia Dujmovitsová (AUT) 1:33,16
12. Ladina Jennyová (SUI) 1:33,19
13. Ina Meschiková (AUT) 1:33,23
14. Jekatěrina Tudegeševová (OAR) 1:33,42
15. Gloria Kotniková (SLO) 1:33,52
16. Patrizia Kummerová (SUI) 1:33,59