Bayern – Hamburger 6:0 (kon.) | Hoffenheim – Wolfsburg 3:0 (kon.) | Hertha – Freiburg 0:0 (kon.)
Hannover – Augsburg 1:3 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 2:0 (kon.)
TSG 1899 Hoffenheim
3:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
cz Sobota 10.03.2018, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • Nemecká Bundesliga • 26. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:23:50)

Je dobojováno! Hoffenheim si po dominantní první půli odnesl vedení 1:0 a šlo se do poločasu druhého. V něm hosté částečně hru srovnali, avšak svou první velkou šanci ze 70. minuty nedokázal v těžké pozici lépe zakončit. A tak přišel trest a rovnou dvojitý. V 77. minutě se po pěkné střele z hranice vápna prosadil Serge Gnabry a o několik minut později si nešťastně srazil odkop svého spoluhráče do vlastní brány Josuha Guilavogui. Domácí tak zaslouženě berou tři body za vítězství 3:0.

90+1

90+1
    Žlutou kartu dostává Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg).

89
    Steffen se nakonec dokázal procpat přes svého strážce až do zakončení. Poté se ovšem ocitl na malém vápně až příliš blízko vybíhajícímu Baumannovi, jenž vytasil výborný zákrok.

88
    Jenže míč při centru již opustil hrací plochu a následovat bude odkop v podání brankáře Casteelse.

88
    Který si Hoffenheim hned vzápětí po zásahu Wolfsburgu zopakuje.

87
    Domácí byli nyní ve velkém počtu v pokutovém území a po pěkné kombinaci se dostal Polanski. Jeho pokus ovšem Vlci srazili na rohový kop.

86
    Didavi poté na hranici vápna zkoušel ještě prostrčit balon na svého spoluhráče, ale jeho nabídku zastavila defenzíva TSG.

85
    Wolfsburg se snaží ještě alespoň o kosmetickou úpravu skóre, ale TSG se zatím brání velice dobře.

84
    Při následném útoku domácích ztratil Gnabry míč a hosté jej nakopli pouze na Dimatu, který byl však na půlce faulován. Hrát tedy budou moci Vlci.

82
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Renato Steffen.
    80. Josuha GUILAVOGUI - 3:0

80
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    A nyní je již rozhodnuto! Serge Gnabry cpal přihrávku zleva před bránu na Pavla Kadeřábka. Před českým obráncem ovšem Knoche při snaze odpálit míč trefil pouze JOSUHU GUILAVOGUIHO, od něhož se balon odrazil za bezmocného Casteelse.

78
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Nadiem Amiri.
    77. Serge GNABRY - 2:0

77
    To už vypadá pro TSG slibně, neboť právě odskakují do dvoubrankového vedení! Na pravé straně zakombinoval Kadeřábek s Uthem. Druhý jmenovaný poslal přihrávku na střed, kde si balon na levou nohu navedl SERGE GNABRY a z hranice pokutového území umístil svou křižnou střelu k pravé tyči Casteelsovy brány.

76
    Vlci se poté ocitali v další zajímavé možnosti. Jenž Malli v pokutovém území nedokázal trefit míč.

75
    Do konce zápasu zbývá patnáct minut plus případné nastavení. Mezitím se další střelou prezentovali domácí, ale ta opět letěla pouze nad bránu Casteelse.