Calgary – NY Islanders 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 3:1 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:0 (kon.)
Arizona Coyotes
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Vancouver Canucks
cz Pondelok 12.03.2018, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

V tomto dramatickém zápase vyhrává domácí celek o jednu branku, jediným střelcem je Oliver Ekman-Larsson. Gólman Darcy Kuemper pochytal všech šestadvacet střel, a tak byl zcela zaslouženě vyhlášený první hvězdou zápasu. (04:36:12)

59:41
    Vhazovat se bude ve středním pásmu po ofsajdu Canucks.

59:19
    Edler vypálil, jeho rána byla zblokvoaná.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:29
    Sam Gagner nedokázal prostřelit domácího brankáře, Arizona dostala hru do středního pásma.

58:13
    Canucks se nemohou stabilněji propracovat do útočného pásma, hrají v šesti.

58:04
    Ben Hutton rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru Vancouveru.

57:04
    Darcy Kuemper přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

57:00
    Tři minuty hry zbývají do konce třetiny.

56:23
    Sutter vypálil z dobré pozice, jeho ránu zblokoval domácí Max Domi.

55:40
    Richard Pánik to zkoušel bekhendovou stranou hole, jeho projektil ale snadno kryje brankář Canucks.

55:18
    Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, domácí hráči se musí bránit.

54:44
    Kotouč přejel všechny čáry, bude se vhazovat před brankou domácího celku. Něco málo přes pět minut nás dělí od konce třetí třetiny.

54:18
    Ben Hutton dobře vypálil, jeho projektil kryje domácí brankář. Komerční přestávka.