NY Rangers – Carolina 6:3 (kon.) | Philadelphia – Vegas 2:3 (kon.) | Columbus – Montreal 5:2 (kon.)
Washington – Winnipeg 3:2 (po pr.) | Florida – Ottawa 3:5 (kon.) | Anaheim – St. Louis 2:4 (kon.)
LA Kings – Vancouver 3:0 (kon.) | San Jose – Detroit 5:3 (kon.)

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 10:42
    Petr Mrázek (PHI) 59 minut, 26 zákroků, 3 góly, 89,7% (02:48:06)

1. Ryan Carpenter (VEG) 1+0
    2. Claude Giroux (PHI) 1+0
    3. William Karlsson (VEG) 1+0

Hokejisté Vegas vyhrávají tento zápas 3:2. Dvakrát vedli hokejisté Golden Knights a domácí Flyers dokázali vyrovnat. Na gól Ryana Carpentera z 58. minuty už Philadelphie odpověď nenašla. Vegas díky spolehlivému výkonu brankáře vyhrává tento zápas 3:2, Marc-Andre Fleury jako třináctý brankář v NHL vyhrál 400. zápas.

59:35
    Další práce pro brankáře Vegas, nyní neuspěl Claude Giroux.

59:21
    Sean Couturier dobře vypálil, jeho projektil kryje brankář Golden Knight.

59:06
    Píská se zakázané uvolnění, bude se vhazovat před brankou Vegas.

58:58
    Oddechový čas pro domácí.

58:58
    Hra je přerušena, buly před brankou Vegas.

58:40
    Ivan Provorov se dostal do velkých problémů. Málem si dal vlastní gól.

58:23
    Domácí hrají bez brankáře, Petr Mrázek je na střídačce.

57:56
    Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
    57:20 Ryan CARPENTER - 2:3

57:20
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Tlak v útočném pásmu si vypracoval hostují celek, a tak jej dokázal proměnit. Ránou pod horní tyčku se po Eakinově pasu prosazuje obranou Flyers zapomenutý RYAN CARPENTER. Asistence: Cody Eakin a Pierre-Édouard Bellemare.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:30
    Hra je přerušena pro zásah vysokou holí. Vhazovat se bude před brankou Vegas.

56:08
    William Karlsson se dostal do zakončení, jeho ránu zblokoval Sean Couturier.

55:51
    Travis Konecny minul branku z dobré střelecké pozice, jeho spoluhráč na druhé straně puk nezískal.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 22. Giroux (Couturier, Konecny), 48. Simmonds (Voráček, Gostisbehere) – 7. Haula (Perron, Schmidt), 46. W. Karlsson (Hyka, Theodore), 58. Carpenter (Eakin, Bellemare)

Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald, Manning, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – M. Raffl, Filppula, Simmonds – Lehterä, Laughton, Read.
    Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Theodore, Engelland, C. Miller, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, Tuch – Perron, Haula, Tatar – Carpenter, Eakin, Hyka – Bellemare, Nosek, Reaves.

Rozhodca: Nicholson, Rooney - Berg, Mills

Diváci: 19 723