HC Plzeň – Mladá Boleslav 6:0 (kon.) | Kometa Brno – Č. Budějovice 9:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 5:1 (kon.)
Kladno – Slavia 5:3 (kon.) | Vítkovice – Hradec Králové 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Pardubice – Liberec 1:4 (kon.)
Berani Zlín
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
HC Olomouc
cz Piatok 16.03.2018, 15:00 • PSG aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • O umiestnenie

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, přejí hezký víkend a bude se na vás těšit u dalšího přenosu. (17:13:30)

Dnes jsme viděli velmi jednoznačné utkání. To ale tak nevypadalo až do třetí třetiny, protože před tím byl stav celkem vyrovnaný. První gól dal ve 14. minutě Hefka, hosti se ale ještě zmohli na odpověď, když v 16.minutě srovnal Říčka. To ale bylo poslední, co se hostům povedlo. Potom už bylo vše v režii domácích, jak gólově, tak herně. Nakonec to končí skoro olomouckým debaklem a Zlín bere tři body. Tímto zápasem pro oba týmy končí sezóna a budou hrát zas až na podzim.

59:03
    Zlín právě vstřelil branku!
    A Zlín si to už jen vychutnává. JAN VÁCLAVEK se zničehonic octl sám před brankou a jistě trefil pravý horní růžek. Asistence: Vlastimil Hefka a Marek Gharibyar.

58:35
    A Zlín ještě zvyšuje své vedení, když JIŘÍ KARAFIÁT trefil puk přesně pod víko. Asistence: Michal Gago.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:36
    Zlín ani Olomouc se do ničeho nehrne. Vypadá to, že si užívají poslední minuty letošní sezóny.

56:41
    Teď se kohouti dostali ke střele, Šimonů ale kryje.

56:05
    Olomouc se začíná usídlovat v útočném pásmu, ale Zlín je nakonec dokázal vyhnat.

55:47
    Buly v útočném pásmu Zlína.

54:41

53:45
    Zlín se dobře braní a teď se dokonce dostal do zakončení.

52:41
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Hefka – 2 min.).

52:23
    Při těchto oslabeních a přesilovkách se nic zajímavého nestalo a hra stále pokračuje za stavu 3:1 pro domácí.

50:03
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., krosček).

49:20
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Karafiát – 2 min., sekání).

48:29
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beier – 2 min., podražení).

47:56
    Olomouc brání brilantně a Zlínu nic zatím nedovolil.

Lukáš Mihal

Góly a asistencie: 14. Hefka (Ševčík, Gazda), 31. Gazda, 46. Karafiát, 59. Karafiát (Gago), 60. Václavek (Hefka, Gharibyar) – 16. Říčka (Kuba, Macuh)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Martínek, Augustin, Gába, Budil, Padrnos, Ševčík, Gazda – Gago, Fryšara, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Václavek, Hefka, Karafiát
    HC Olomouc: Ovčaři (Hasala) – Szturc, Rutar, Kuchař, Holiš, Smutný, Jelínek – Janků, Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Kuba

Rozhodca: Přikryl – Bryška, Novák