Boston – Columbus 4:5 (po pr.) | Buffalo – Nashville 0:4 (kon.) | Montreal – Florida 0:2 (kon.)
Minnesota – LA Kings 3:4 (po pr.) | Arizona – Calgary 5:2 (kon.)
Minnesota Wild
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1)
Los Angeles Kings
cz Utorok 20.03.2018, 01:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

36:41
    Bude se ale vylučovat. Menší trest za hrubost dostává Derek Forbort, stejně tak ale domácí Nino Niederreiter. Dnes tak poprvé uvidíme hru čtyři na čtyři.

26:13
    Králové mají šanci na nápravu pokažené přesilovky. Ryan Suter totiž míří na trestnou lavici za držení. Uvidíme, zda se další početní výhodu povede hostům o něco lépe.

23:29
    Los Angeles Kings si zahrají první přesilovku v zápase. Útočník domácích Zach Parise dostává od rozhodčích dvě minuty za vysoko hůl a bude doufat, že jeh spoluhráči oslabení ubrání.

08:01
    Jako první si dnes přesilovku zahraje Minnesota. Hostující útočník Pearson dostává dvě minuty za nedovolené bránění brankáře. Tím pádem hned na začátku duelu posílá svůj tým do oslabení.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 33. Parise (Niederreiter, R. Murphy), 40. E. Staal (Suter, Dumba), 58. J. Eriksson Ek (Zucker, Coyle) – 19. Pearson (D. Brown, Doughty), 27. J. Carter (Muzzin, Doughty), 60. D. Brown (Doughty, Kopitar), 65. J. Carter (Kempe, Quick)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Parise, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Zucker, E. Staal, Niederreiter – Ennis, Cullen, Coyle – Winnik, J. Eriksson Ek, M. Foligno.
    Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Martinez, Phaneuf, Muzzin, Folin – Rieder, Kopitar (C), D. Brown – Pearson, J. Carter, Lewis – Clifford, Kempe, Toffoli – Andreoff, N. Thompson, T. Mitchell.

Rozhodca: Rooney, Watson – Berg, Amell

Diváci: 19 081