Žilina – Zvolen | 2:6 (kon.) | | | Nové Zámky – Nitra | 1:3 (kon.) |
Michalovce – Lipt. Mikuláš | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Detva – Skalica | 6:1 (kon.) |
Boston – Columbus | 4:5 (po pr.) | | | Buffalo – Nashville | 0:4 (kon.) | | | Montreal – Florida | 0:2 (kon.) |
Minnesota – LA Kings | 3:4 (po pr.) | | | Arizona – Calgary | 5:2 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Kazaň | 2:5 (kon.) | | | Čeljabinsk – Ufa | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – Petrohrad | 1:4 (kon.) |
Helsinki – CSKA Moskva | 1:2 (kon.) |
koniec
Lokomotiv Jaroslavľ
1:4
(1:1, 0:3, 0:0)
Stav série: 1:3
SKA Petrohrad
Tomáš Kubečka
Góly a asistencie:
7. Korškov (Čerepanov) – 19. Barabanov (Zubarev, Šipačov), 27. Kovaľčuk (Barabanov), 32. V. Tichonov (P. Thoresen), 35. V. Tichonov (Prochorkin, P. Thoresen)
Rozhodca: Gusev, Běljajev – Beršenjov, Judin
Diváci:
Nepremenená penalta:
Lokomotiv Jaroslavľ:
Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Pajgin – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Iljenko, Kovalenko, Denisenko – Ivanov.
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Kovaľčuk, Barabanov, Šipačov – Daciuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Kovaľčuk, Barabanov, Šipačov – Daciuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gusev, Běljajev – Beršenjov, Judin
Diváci:
Jaroslavľ | 1 | 4 | Petrohrad |
#1 | Piatok 16.03.2018 • 17:30 |
Petrohrad - Jaroslavľ 4:0 | |
#2 | Sobota 17.03.2018 • 15:00 |
Petrohrad - Jaroslavľ 1:2 | |
#3 | Pondelok 19.03.2018 • 17:00 |
Jaroslavľ - Petrohrad 0:2 | |
#4 | Utorok 20.03.2018 • 17:30 |
Jaroslavľ - Petrohrad 1:4 | |
#5 | Štvrtok 22.03.2018 • 17:30 |
Petrohrad - Jaroslavľ 3:1 |
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Rykov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Zubarev – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Mosaljov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kovalčuk – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Viktor Tichonov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Grigorij Denisenko – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).