NY Islanders – Tampa Bay 6:7 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:3 (kon.) | Carolina – Arizona 6:5 (kon.)
Columbus – Florida 4:0 (kon.) | Detroit – Washington 0:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:6 (kon.)
Nashville – Toronto 2:5 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:5 (kon.) | Colorado – LA Kings 1:7 (kon.)

Tomáš Plekanec (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 13:52
    Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, TOI 21:24 (03:45:44)

Hvězdy utkání

1. Morgan Rielly (TOR) 0+3
    2. James van Riemsdyk (TOR) 1+1
    3. Auston Matthews (TOR) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 25-28; Zablokované střely: 14-13; Vhazování: 55%-45%; Hity: 17-12; Přesilové hry: 1/6-2/3; Trestné minuty: 6-12.

Morgan Rielly odehrál fantastický zápas, když třemi kanadskými body za tři asistence dovedl Maple Leafs v Bridgestone Areně k hladkému vítězství, na kterém se gólem podílel Auston Matthews. Americký útočník se vrátil do sestavy Toronta po deseti zápasech, které vynechal kvůli zranění ramene. Konečný výsledek střetnutí. Nashville Predators 2 Toronto Maple Leafs 5.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

57:21
    Frederik Andersen u své levé tyče zmrazil volný puk rychle pod lapačkou a přerušil hru.

56:56
    Frederik Andersen lapil prudkou střelu Predators z levého kruhu pro vhazování do lapačky a prostor dostává poslední reklamní přestávka.
    55:37 Scott HARTNELL - 2:5

55:37
    Nashville právě vstřelil branku!
    Auston Watson v pravém kruhu předvedl dobrý forčeking a za bránou zachytil rozehrávku Frederika Andersena, čehož využil Mike Fisher, když zpoza brány přihrál do mezikruží a SCOTT HARTNELL propálil Frederika Andersena střelou bez přípravy mezi betony! Asistence: Mike Fisher a Austin Watson.

54:54
    Maple Leafs vyrazilo do protiútoku a u pravé tyče se po rychlé kombinaci na jeden dotek dostali do velké šance, jenže Pekka Rinne puk dokázal vyrazit!

53:12
    Ryan Hartman prudce vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeden z hráčů Maple Leafs přizvedl puk do ochranné sítě. Následuje reklamní přestávka.

52:02
    Predators podél střídaček zaváželi puk do útočného pásma a ocitli se v postavení mimo hru.

51:19
    Hra byla přerušena a v Bridgestone Areně dostává prostor krátká reklamní přestávka.

51:08
    P. K. Subban se v levém kruhu obranného pásma postavil do tvrdé střely Tylera Bozaka, která ho nepříjemně zasáhla, a zůstal klečet na ledové ploše.

50:18
    Delší dobu se hraje bez přerušení a třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny. Leafs vedou 5:1.

49:07
    Viktor Arvidsson byl zřejmě hráčem, který u levé tyče v rychlosti vystřelil z úhlu, Frederik Andersen ale jeho pokus na přední tyči vyrazil za bránu!

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 26. Arvidsson (P. K. Subban), 56. Hartnell (Fisher, Watson) – 5. J. van Riemsdyk (Marner, Rielly), 36. Matthews (Rielly, J. van Riemsdyk), 37. W. Nylander, 41. Marner (Rielly, Bozak), 44. Gardiner (Co. Brown, Bozak)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi (C), Ellis (A), Ekholm (A), P. K. Subban, Jemelin, Irwin – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Fiala, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Hartman – Hartnell, Fisher, Watson.
    Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – Rielly (A), Hainsey, N. Zajcev, Gardiner, Dermott, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – Marleau (A), Kadri, Marner – J. van Riemsdyk, Bozak (A), Co. Brown – A. Johnsson, Plekanec, Kapanen.

Rozhodca: Brad Watson, Francis Charron. Čároví: Brandon Gawryletz, Brian Mach

Diváci: 17550