Japonsko – Mali 1:1 (kon.) | Rusko – Brazília 0:3 (kon.) | Nórsko – Austrália 4:1 (kon.)
Bulharsko – Bosna 0:1 (kon.) | Turecko – Írsko 1:0 (kon.) | Maďarsko – Kazachstan 2:3 (kon.)
Grécko – Švajčiarsko 0:1 (kon.) | Saudská Arábia – Ukrajina 1:1 (kon.) | Srbsko – Maroko 1:2 (kon.)
Nemecko – Španielsko 1:1 (kon.) | Holandsko – Anglicko 0:1 (kon.) | Poľsko – Nigéria 0:1 (kon.)
Portugalsko – Egypt 2:1 (kon.) | Rakúsko – Slovinsko 3:0 (kon.) | Škótsko – Kostarika 0:1 (kon.)
Argentína – Taliansko 2:0 (kon.) | Francúzsko – Kolumbia 2:3 (kon.)
Francúzsko
2:3 (2:1)
Kolumbia
cz Piatok 23.03.2018, 21:00 • Stade de France (Paříž) • Medzinárodný prípravný zápas

Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (23:01:52)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:15.

Dnešní přípravné utkání nabídlo skvělý fotbal, ve kterém padlo pět gólů. Domácí tým vedl už v šestadvaceáté minutě 2:0, od této doby si ale nedokázali vypracovat v podstatě žádnou gólovou přílěžitost, kromě několika menších šancí. Kolumbijčanům se naopak povedlo využít naprosto vše, co šlo a dali díky tomu tři góly. První z nich, ještě v první půli, padl po nedůslednosti domácího brankáře, druhý, chvíli po šedesáté minutě, vstřelil Falcao po výborné kombinaci a poslední se podařilo vsítit Quinterovi pět minut před koncem zápasu z pokutového kopu. Vítězem se tedy stává Kolumbie, která prokazuje, že její aktuální forma je skvělá.

90+4

90+3
    Vypadá to, že Kolumbie už zápas dohraje, protože momentálně drří míč na svých kopačkách a snaží se k němu soupeře nepouštět.

90+2
    Lemar poslal centr přímo do chumle hráčů, ve kterém se objevilo také několik francouzských hlav, ani jedna z nich ale nebyla dostatečně vysoko na to, aby mohla zakončovat.

90+1
    Sidibé je při cestě po pravé lajně faulován a Francie získává výhodu standartní situace.

90
    Hlavní rozhodčí přidá k utkání ještě 4 minuty.

89
    Střídání v týmu Kolumbie: ze hřiště odchází Uribe, přichází Barrios.

88
    Kante poslal do šestnáctky soupeře centr přesně na míru, nikdo z jeho spoluhráčů si ale nedokázal vyskočit ideálně, aby ho mohl prodloužit za soupeřova brankáře.

87
    Francouzským hráčům se nedaří najít správný postup, jak překonat obranu soupeře, ta brání velmi svědomitě.

86
    Domácí hráči nemohou uvěřit, že se jim podařilo prohospodařit náskok 2:0. Nepředbíhejme ale ještě, do konce zápasu zbývá více než 5 minut.
    85. QUINTERO - 2:3

85
    Kolumbie právě vstřelila branku!
    JUAN QUITERO se postavil k míči na penaltovém puntíku, poslal jej přesně k levé tyči a nedal domácímu brankáři žádnou šanci! Obrat je dokonán!

84
    Samuel Umtiti naprosto brutálně zasáhl ve skluzu kotník jednoho z protihráčů, jelikož se ale celý incidnt stal v pokutovém území, Kolumbie bude zahrávat pokutový kop!

83
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Griezmann, přichází Thauvin.

82
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Rodríguez, přichází Quintero.

81
    Hernandéz byl zazadu přišlápnut svým soupeřem, faulující hráč může být rád, že vyvázl bez karetního trestu.