cz Piatok 23.03.2018, 15:00 • Ufa Arena, Ufa • Play-off KHL

Dnešní utkání sledovalo 8 070 diváků. (17:26:35)

Pavel Francouz (CLJ) 0 % úspěšnost, 0 obdržených gólů (do utkání nezasáhl)

Využití: 1:0, V oslabení: 0 – 0
    Vhazování: 19 – 30
    Blokované střely: 13 – 17
    Hity: 16 – 4

Opravdu, je to tak. V powerplay vyjma jedné pološance si hosté nevytvořili šanci a Ufa dnes položila svým výkonem základ k postupu dále. Nutno říci, že prvních 30 minut byl Salavat naprosto jasně lepší, kdyby to bylo právě po půlce zápasu 5:1, nikdo by se ničemu nedivil. Nakonec se Traktor dostal do hry, ale šest minut před koncem rozhodl v přesilovce přesnou ranou Anton Burdasov. Stal se tak jediným střelcem týmu, Julajev může již v neděli od 13:30 rozhodnout o postupu. Z mé strany je to vše, od onlajnu se s vámi loučí a krásný víkend vám přeje Tomáš Kalas.

59:38
    Teď ale vyhodili a pro Traktor to začíná být špatné.

59:18
    Hosté pokračují v powerplay. Domácí se opravdu jenom brání a stojí.

59:16
    Oddechový čas pro hosty.

59:09
    Juňkov byl nejblíže tomu, aby vyhodil, ale nepovedlo se. Videll nahazoval na branku, předtím, než mohl dorážet Borodkin, vše zajistil Scrivens zákrokem!

58:45
    Čeljabinsk drží domácí pod zámkem, Ufa se těžko brání.

58:07
    Domácí v plném počtu. Hosté pokračovali v přesilovce, nijak ale nebyla ohrožující.

57:40
    Hosté bez gólmana!

57:13
    K bráně se přibližoval Videll, tři obránci ho odstavili od cesty a Scrivens vše pojistil zákrokem.

56:54
    Kravcov napřáhl na levém kruhu, prostřelil prvního obránce, Scrivens toho nemohl moc vidět, přesto si ale domácí gólman připisuje zákrok.

56:27
    Domácí ale vyhazují poměrně záhy.

56:07
    Pro Ufu ale komplikace před koncem utkání. Obránce Loginov u mantinelu nasadil ukázkovou hrazdu Szczechurovi a je vyloučen za krosček.

55:34
    Hosté to tak budou mít poměrně těžké v této situaci, nevypadají, že by byli schopni dramatu. Ale zdání klame, tolikrát jsme se již o tom přesvědčili.