Finále SP - stíhačka mužov, 12,5 km, Ťumeň | Víťaz: Martin Fourcade (FRA) (kon.) | | | Finále SP - stíhačka žen, 10 km, Ťumeň | Víťaz: Kaisa Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Týmový závod lety HS240, Planica | Norsko (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: Jarl Magnus Riiber (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Schonach | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) |
Muži - volné jízdy | Vítěz: N. Chen (USA) (kon.) | | | Taneční páry - volné tance | Vítěz: G. Papadakisová, G. Cizeron (FRA) (kon.) |
koniec udalosti
Finále SP - stíhačka žen, 10 km, Ťumeň
Víťaz: Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
Miroslav Revaj
Konečné poradie:
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:52,7
2. Anais Bescondová (FRA) +0,2
3. Laura Dahlmeierová (GER) +17,5
4. Darja Domračevová (BLR) +35,1
5. Karolin Horchlerová (GER) +46,8
6. Anastasia Kuzminová (SVK) +59,9
7. Darja Virolajněnová (RUS) +1:05,6
8. Lisa Vittozziová (ITA) +1:07,9
9. Irina Usluginová (RUS) +1:09,5
10. Franziska Preussová (GER) +1:10,8
11. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:24,3
12. Nadine Horchlerová (GER) +1:24,4
13. Paulína Fialková (SVK) +1:34,4
14. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36,9
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:39,0
16. Dorothea Wiererová (ITA) +1:52,3
17. Galina Višněvská (KAZ) +2:00,7
18. Lena Häckiová (SUI) +2:03,2
19. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:08,5
20. Marte Olsbuová (NOR) +2:09,6
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 30:52,7
2. Anais Bescondová (FRA) +0,2
3. Laura Dahlmeierová (GER) +17,5
4. Darja Domračevová (BLR) +35,1
5. Karolin Horchlerová (GER) +46,8
6. Anastasia Kuzminová (SVK) +59,9
7. Darja Virolajněnová (RUS) +1:05,6
8. Lisa Vittozziová (ITA) +1:07,9
9. Irina Usluginová (RUS) +1:09,5
10. Franziska Preussová (GER) +1:10,8
11. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:24,3
12. Nadine Horchlerová (GER) +1:24,4
13. Paulína Fialková (SVK) +1:34,4
14. Fujuko Tačizakiová (JPN) +1:36,9
15. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:39,0
16. Dorothea Wiererová (ITA) +1:52,3
17. Galina Višněvská (KAZ) +2:00,7
18. Lena Häckiová (SUI) +2:03,2
19. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:08,5
20. Marte Olsbuová (NOR) +2:09,6
Zajtra je na programe teda ešte hromadný štart mužov na 15 km, kde však je už o všetkom rozhodnuté a aj hromadný štart žien na 12,5 km, ktorý uzavrie tento ročník SP v biatolne a rozhodne o celkovom prvenstve v ženskej časti.
S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa. Priebehom tohto preteku vás sprevádzal Miroslav Revaj. (15:47:13)
1. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
2. Anais Bescondová (FRA)
3. Laura Dahlmeierová (GER)
4. Darja Domračevová (BLR)
5. Karolin Horchlerová (GER)
6. Anastasia Kuzminová (SVK)
7. Darja Virolajněnová (RUS)
8. Lisa Vittozziová (ITA)
...
13. Paulína Fialková (SVK)