Dánsko – Česko 21:20 (kon.)
Dánsko
21:20 (13:9)
Česko
cz Sobota 24.03.2018, 16:10 • Ceres Park & Arena, Aarhus (Dánsko) • Kvalifikácie ME ženy

Tak tohle hodně zamrzí. Česko nestačilo na Dánsko 20:21. Nakonec nebylo daleko od toho, aby získalo alespoň bod z Aarhusu. Vše dirigovala v domácím dresu Stine Jörgensenová a ve druhém poločase podala velice dobrý výkon Reinhardtová, která nahradila v brance Toftovou. Češky v závěru držela Iveta Luzumová svými sedmičkami. Veronika Malá ještě snížila z trháku půl minuty před koncem a následně už se český tým nedostal k míči. (17:36:04)

Konec zápasu. (21:20)

60
    Adámková faulovala zleva pravou spojku Dánek a je jisté, že český tým prohraje v Dánsku o gól. (21:20)

60
    Malá je přesná z trháku po seběhu zleva na střed, půl minuta do konce. (21:20)

60
    Dánky jsou pasivní a přichází o míč. (21:19)

59
    Luzumová snížila pravačkou do pravého dolního rohu branky do protipohybu brankářky ze sedmičky. (21:19)

59
    Kordovská šla na levé spojce do souboje s Böhmeovou a získala sedmičku. (21:18)

59
    Stine Jörgensenová podržela balón na střední spojce a následně nebylo faulované levé domácí křídlo. (21:18)

58
    Luzumová byla k radosti publika z levé spojky z šestky vychytána Reinhardtovou. (21:18)

58
    Dánky se ubránily a poté si vzaly timeout. (21:18)

58
    Luzumová faulovaná na devítce v době, kdy si publikum přeje odpískání pasivity. (21:18)

57
    Vyloučení v týmu Dánsko (Hansenová). (21:18)

57
    A zase Dánky vytáhly svojí agresivní obranu, naposledy faulovala Stine Jörgensenová Adámkovou. (21:18)

57
    Ryšánková na pravé spojce ubráněna za cenu faulu. (21:18)

56
    Timeout pro Česko. (21:18)

55
    Zachová udělala chybu při bránění Stine Jörgensenové a ta skóruje z pravé spojky na druhou tyč. (21:18)

55
    Luzumová se neprosadila z pravé spojky z druhé vlny, protože Reinhardtová zasáhla pravou nohou. (20:18)