Montreal – Washington 4:6 (kon.) | Ottawa – Carolina 2:5 (kon.) | Florida – Arizona 4:2 (kon.)
NJ Devils – Tampa Bay 2:1 (kon.) | NY Islanders – Chicago 1:3 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 5:1 (kon.)
Columbus – St. Louis 1:2 (kon.) | Toronto – Detroit 4:3 (kon.) | Minnesota – Nashville 4:1 (kon.)
Edmonton – LA Kings 3:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 5:4 (po pr.)
Pittsburgh Penguins
5:4 (1:2, 2:1, 1:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
cz Nedeľa 25.03.2018, 18:35 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších on-line přenosů na počtenou. (21:16:39)

Jakub Voráček (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:02

Je dobojováno! V poslední třetině sice ve 41. minutě poslal Sidney Crosby Tučňáky do vedení, které drželi velice dlouho. Nakonec se však v poslední minutě dokázal prosadit Sean Couturier, který poslal duel do prodloužení.
    V něm byli jednoznačně aktivnější domácí hokejisté, kteří také po zásluze slaví výhru v dnešním utkání. V 63. minutě šikovně tečoval Crosbyho nahození Bryan Rust, který rozhodl o výhře Pittsburghu v poměru 5:4.

62:25 Bryan RUST - 5:4

62:25
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Hosté se nakonec tlaku soupeře ubránit nedokázali. Střelu Letanga od modré čáry ještě Mrázek vyrazil, avšak kotouč se dostal na levý kruh k Sidney Crosbymu, jehož nabídku výborně před bránou tečoval BRYAN RUST a puk skončil v horní části brány. Asistence: Sidney Crosby, Kris Letang.

61:38
    Guentzel vsadil na jistotu a raději vyjel s pukem z útočného pásma a jeho tým tak musí začít z neutrální zóny.

61:05
    Mrázek měl nyní i štěstí, že Schultz další střelou netrefil bránu a puk následně vycestoval do středního pásma.

60:40
    Domácí nyní za pochodu stačili vystřídat a drží stále hostující trojku pod tlakem.

60:01

Tak ani po šedesáti minutách neznáme vítěze. Ihned po sedmnácti sekundách sice poslal domácí do vedení Sidney Crosby, po jehož trefě drželi domácí náskok až do poslední minuty. Poté se však při risku bez brankáře pohotovou dorážkou prosadil Sean Couturier a poslal tak duel do prodloužení.

60:00
    59:17 Sean COUTURIER - 4:4

59:17
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Powerplay se hostům přeci jen vyplatila a vypadá to, že se dočkáme prodloužení! Střelu Shayne Gostisbehera Murray neudržel ve své lapačce a kotouč vypadl přesně na hůl SEANA COUTURIERA, jenž jej dopravil do odkryté brány Pittsburghu. Asistence: Shayne Gostisbehere, Claude Giroux.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:26
    Velké štěstí pro domácí! Jakub Voráček svou střelou napálil jen Murrayho a Simmonds následnou dorážku namířil jen do tyče.

58:02
    Petr Mrázek míří na střídačku a hosté to zkouší v šesti mužích v poli!

57:40
    Hagelin v dalším ataku nechal vyniknout Petra Mrázka a po jeho zákroku je hra přerušena. Na programu je nyní komerční přestávka.

Radomír Fukala

Góly a asistencie: 10. Brassard (Sheary, Kessel), 21. Hörnqvist (Kessel, J. Schultz), 23. Malkin (J. Schultz, Dumoulin), 41. Crosby (J. Schultz, Guentzel), 63. Rust (Crosby, Letang) – 6. Sanheim (Weal, Simmonds), 12. Manning (Weal, Filppula), 38. Weal (Gostisbehere, Lindblom), 60. Couturier (Gostisbehere, Giroux)

Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Letang (A), Oleksiak, J. Schultz, Dumoulin, Määttä, Ruhwedel – Hörnqvist, Crosby (C), Guentzel – Rust, Malkin (A), Hagelin – Kessel, Brassard, Sheary – Simon, Sheahan, Kühnhackl.
    Philadelphia Flyers: Lyon (23. Mrázek) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald, Sanheim, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Filppula (A), Weal – Read, Laughton, Lehterä.

Rozhodca: Mclsaac, Furlatt – Cormier, Amell

Diváci: 18 655