Slovensko – Thajsko sk 3:2 (kon.)
Slovensko
3:2 (2:1)
Thajsko
Nedeľa 25.03.2018, 14:30 • Národný štadión Rajamangala, Bangkok • Medzinárodný prípravný zápas

V druhom polčase sa načim futbalistom podarilo zvýšiť náskok, v 68. minúte skóroval Pačinda. Domáci hráči však boli stále nepríjemní a podarilo sa im znížiť v 79. minúte, keď sa presadil Hemviboon. Slovensko však stav 3:2 udržalo do záverečného hvizdu a stáva sa víťazom Kráľovského pohára.

Ďakujeme za pozornosť. Pekný zvyšok nedele. (16:24:43)

90+3

90+2
    Po nepresnom centri od domáceho tímu zahrával loptu brankár Šulla. Na útočnej polovici sa nám podarilo získať aut.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty. V úvodnej už zahral center z rohového kopu Bunmatan, no našim sa podarilo odhlavičkovať loptu.

90
    Šatkovi unikol po ľavej strane Chatthong, no jeho následná koncovka z ostrého uhla už bola nepresná.

89
    Rusnák si spracoval loptu v šestnástke a prihral ju nakrátko Pačindovi, ktorý mohol zaznamenať druhý gól v zápase, no bránku prepálil.

87
    Songkrasinovi sa ešte podarilo zachytiť loptu pred postrannou čiarou. Následnú nakopávanú loptu do šestnástky vyriešil brankár Šulla.

85
    Center z pravej strany z kopačky Sriyankema nenašiel adresáta, lopta prenikla iba na Škriniara, ktorý ju odhlavičkoval.

84
    Mazáň z ľavej strany prihral loptu do vnútra šestnástky, no tam bol ako prvý pri lopte domáci Kerdkaew.

83
    Michal Šulla musel vybehnúť až mimo pokutového územia. Jeho prihrávka veľmi nevyšla, Mazáňovi sa ju zachytiť nepodarilo.

82
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Mak, prichádza Rusnák.

81
    Puangchan naozaj škaredo atakoval Ondreja Duda. Pravdepodobne išlo o oplácanie predchádzajúceho zákroku zo strany nášho futbalistu.

80
    Mak prihrával pred šestnástku Dudovi, ktorý sa prebíjal do vnútra šestnástky, no nepodarilo sa mu to. Následne atakoval Puangchana a došlo tam k miernejšiemu sporu.

79
    Tím Thajsko práve strelil gól!
    Domáci znižujú stav stretnutia a v závere to bude ešte poriadne dramatické! Center zo štandardky z pravej strane nebol nejaký nebezpečný, naši hráči ho nedokázali upratať a k lopte sa dostal PANSA HEMVIBOON, ktorý pohodlne zakončil do bránky.

78
    Žltú kartu dostáva Mak (Slovensko).

77
    Sekulič zasiahol na pravej strane proti Bunmatanovi a nedovolil mu presadiť sa ďalej dopredu.

76
    Striedanie v tíme Thajsko: z ihriska odchádza Notchaiya, prichádza Chatthong.

74
    Erik Pačinda je prvým hráčom, ktorý v tomto zápase dostane žltú kartu. Nepríjemne podkopol Notchayiu a Thajsko zahráva z veľkej diaľky.