NHL
Dallas – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Boston 1:2 (po pr.)
Edmonton – Anaheim 4:5 (po pr.)
Dallas Stars
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Vancouver Canucks
cz Pondelok 26.03.2018, 01:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrně snadno 4:1, velmi dobře sehrál třetí třetinu, ve které vstřelil dvě branky, díky čemuž své vedení navýšil. Domácí hokejisté měli velké problémy s přechodem do útočné fáze. (03:43:37)

Vancouver právě vstřelil branku!
    A je to jasné, hostující celek tento zápas vyhraje 4:1, po domácí chybě na útočné modré dostal kotouč do prázdné branky TYLER MOTTE.

58:45
    Tyler Seguin dobře vypálil, jeho projektil kryje gólman Canucks.

58:05
    Znovu hrají Stars bez brankáře.

57:39
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácí brankou, a tak musí Kari Lehtonen zpětz mezi tyče.

57:35
    Dallas se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry, domácí celek hraje bez brankáře a zkouší to v šesti.

56:57
    Tyler Seguin se propracoval do zakončení, jeho projektil končí mimo branku.

56:35

56:10
    Sam Gagner z mezikruží pálil do připraveného brankáře.

55:11
    Početní výhodu hrají domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

55:02

54:35
    Sledovat budeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 17. Janmark – 18. Boucher (J. Jokinen, D. Pouliot), 35. Dowd (Stecher, J. Jokinen), 51. Virtanen (Del Zotto, Boucher), 60. Motte

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Johns, Hamhuis, Pateryn – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – McKenzie, Dickinson, Elie.
    Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Del Zotto, Stecher, D. Pouliot, Biega – Goldobin, Horvat, Virtanen – H. Sedin, D. Sedin, Gagner – D. Archibald, B. Sutter, Motte – Boucher, Dowd, J. Jokinen.

Rozhodca: Charron, Luxmore – Cherrey, Daisy

Diváci: 18 112