NHL
Dallas – Vancouver 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:4 (1:0 po s.n.) | Minnesota – Boston 1:2 (po pr.)
Edmonton – Anaheim 4:5 (po pr.)
Minnesota Wild
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
Boston Bruins
cz Pondelok 26.03.2018, 01:30 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Ode mne je to pro dnešní den vše. Za pozornost při sledování online přenosu z utkání NHL vám děkuje Jaroslav Svoboda a u dalších přenosů brzo na počtenou. (04:24:49)

David Krejčí (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:17
    David Pastrňák (BOS) 1+0, 5 střel, čas na ledě 18:56

1. Tukka Rask (BOS) 24 zákroků, 1 gól, 96,0%
    2. Alex Stalock (MNS) 26 zákroků, 2 góly, 92,9%
    3. Mikko Koivu (MNS) 1+0

Boston tedy vítězí na půdě Minnesoty a jednou trefou se na úspěchu Bruins podílel i český útočník David Pastrňák.

64:32 Brad MARCHAND - 1:2

64:32
    Bruins právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto! Torey Krug si zahrál drobný biliárd, poslal kotouč o mantinel na zajíždějícího BRADA MARCHANDA, který poklidil pavučiny v růžku branky Alexe Stalocka! Máchnutí lapačkou tentokrát přišlo vniveč. Asistence: Torey Krug a Patrice Bergeron.

60:18
    Krug s kotoučem na hokejce u své branky.

60:05
    Začalo tedy nastavení hrané samozřejmě ve třech na obou stranách.

60:01

Máte tedy před sebou prodloužení tohoto utkání, ve kterém jsme viděli zatím dvě branky. Ve druhé třetině otevřel skóre český útočník David Pastrňák, o vyrovnání se postaral domácí kapitán Mikko Koivu.

60:00
    59:56 Staal nedokázal dvakrát vystřelit

59:56
    Neuvěřitelné! Dvakrát mohl zakončovat při závaru před branku Eric Staal! V obou případech ale nedokázal vystřelit, když mu kotouč buď přeskočil čepel, a nebo prostě sjel z čepel!

59:19
    Daleko ale nedošel a Coyle zkoušel projít do zakončení, neuspěl.

59:05
    Už začala poslední minuta a Boston míří vpřed.

58:40
    Mikael Granlund se málem dostal do střelecké pozice, ale byl důsledně pokryt.

58:15
    Znovu Boston s kotoučem v moci ve svém obranném pásmu. Že uvidíme prodloužení se již zdá být velmi pravděpodobné.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 50. M. Koivu (Dumba, Parise) – 24. Pastrňák (Bergeron, Marchand), 65. Marchand (Krug, Bergeron)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Dumba, Suter, R. Murphy, Brodin, Prosser, Seeler – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Coyle, M. Koivu, Parise – Niederreiter, Cullen, Winnik – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Z. Mitchell.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McQuaid, Krug, K. Miller, Grzelcyk, Carlo, Holden – Pastrňák, Bergeron, Marchand – B. Gionta, Krejčí, Donato – Wingels, Riley Nash, Heinen – Acciari, Kuraly, Schaller.

Rozhodca: Dwyer, O'Halloran – Rody, Knorr

Diváci: 19183