cz Nedeľa 15.04.2018, 18:00 • Doosan Arena, Plzeň • HET liga (CZ)

Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a u dalších fotbalových přenosů ze západu Čech na shledanou. (19:55:23)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 4:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 29:22.

Máme za sebou šlágr 24. kola HET Ligy, který nakonec končí remízovým výsledkem. Sparta začala zápas na půdě vedoucího celku tabulky výborně a už ve 12. minutě vedla 2:0 po trefách Kadlece a Plavšiče. Domácí se po této studené sprše dokázali probrat a ještě do poločasové přestávky snížil Řezník. Hned po pauze nastoupili domácí na Spartu velmi aktivně a odměnou jim bylo vyrovnání po hlavičce Hořavy. V závěru už se ani jeden tým nedokázal prosadit a utkání končí zaslouženou remízou.

90+2

90+2
    S rohovým kopem si nyní Kozáčik v klidu poradil.

90+2
    Hosté se dostali k zakončení z úhlu a vybojovali ještě rohový kop.

90+1
    Sparta v nastavení zatím kontroluje míč na svých kopačkách.

90
    Hlavní sudí Zbyněk Proske přidává ve druhé půli dvě minuty.

90
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Srdjan Plavšić, přichází Michal Sáček.

89
    Marek Bakoš se dostal zajímavou přihrávku a dostal se s míčem do šestnáctky, jenže v zakončení si nedokázal poradit ideálně a vracející se Lukáš Štetina mu překazil zakončení.

88
    Roh hostům nevyšel a musejí začínat svoji další akci znovu až z vlastní poloviny.

87
    Ještě před rohovým kopem nahradil Josefa Šurala David Lafata.

87
    Hosté budou moci zahrávat rohový kop.

86
    Jonathan Biabiany o balón přišel, jenže domácí útočná akce také nebyla úplně z kategorie úspěšných a přesných.

85
    Kopic přihrávkou do šestnáctky hledal Tomáše Chorého, jenže ten se k zakončení vůbec nedostal.

84
    Na druhou stranu domácím také další šance příliš nevyšla, když Hořava ztratil míč po nepřesné přihrávce.

83
    Hosté nedokázali ani z další standardní situace vytěžit výraznější ohrožení branky.

82
    Kapitán Viktorie Roman Hubník dokázal zastavit hostující útočný výpad pouze za cenu nedovoleného zákroku, který sudí oceňuje žlutým napomenutím.

Jakub Vais

Jan Picka

Góly: 30. Řezník (Kopic), 52. Hořava (Zeman) – 9. V. Kadlec (Josef Šural), 12. Plavšić (M. Frýdek)

Karty:   31. Krmenčík (PLZ), 77. Řezník (PLZ), 82. Hubník (PLZ) – 28. Štetina (SPA), 31. Niță (SPA), 47. M. Frýdek (SPA), 66. Hovorka (SPA)

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Havel, Hubník (C), Řezník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela (28. Zeman), D. Kolář (46. Bakoš), Kopic – Krmenčík (76. Chorý).
    Náhradníci: A. Hruška – Zeman, Chorý, J. Kovařík, Hájek, Bakoš, Čermák.

AC Sparta Praha: Niță – Zahustel, Hovorka, Štetina, M. Frýdek – Kulhánek – V. Kadlec (75. Biabiany), Stanciu, Kanga, Plavšić (90. Sáček) – Josef Šural (C) (87. Lafata).
    Náhradníci: Bičík – Mich. Kadlec, Sáček, Lafata, Mustedanagić, Biabiany, Vatajelu.

Rozhodca: Proske – Paták, Kubr

Diváci: 11 623