FC Ural – S. Moskva 2:1 (kon.) | Ufa – CSKA Moskva 1:1 (kon.) | Rostov – Chabarovsk 2:0 (kon.)
FC Ufa
1:1 (1:0)
CSKA Moskva
cz Nedeľa 15.04.2018, 15:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 26. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase příště. (17:27:27)

Je dobojováno! Zápas končí 1:1. Do vedení šli domácí na konci první půle zásluhou trefy Sysujeva. Až v 78. minutě vyrovnal Ahmed Musa. Tento zápas byl vyrovnaný, tak proto se remíza jeví jako spravedlivá.

90+3

90+3
    V posledních chvílích dnešního utkání se už nic moc neděje. Zdá se, že zápas skončí remízou.

90+1
    Vitinho neprostrčil svou přihrávku až před bránu k Čalovovi. Zamezil mu v ní perfektní skluz Tabidzeho.

90+1
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Vitinhův pokus byl ztečován. Bělenov má míč ve své moci. Útočník Vitinho ale hru CSKA ve druhém poločase velmi oživil.

88
    Hráčům CSKA musí s rozehrávkou pomoci i brankář Akinfejev, který má velmi dobrou hru nohama.

87
    Z přímého kopu nic vážného nebylo, ale hosté se stále snaží přidat i druhou branku. Nyní jsou velmi aktivní.

85
    Vitinho byl faulován. Moskevští budou mít k dispozici přímý volný kop z dobré pozice. Kopat budou zhruba z 25 metrů.

84
    Domácí se pokoušeli o přízemní centr. Berezuckij však výtečně zasáhl špičkou své kopačky.

83
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Pontus Wernbloom, přichází Timur Žamaletdinov.

82
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Živogljadov, přichází Ivan Obljakov.

81
    Střela Musy pořádně protáhla Bělenova. Brankář domácích vyráží na roh.

80
    Další šance pro Moskvu! Hosté si několikrát přihráli a uvolnili na levé straně Golovina, který vypálil pouze do dobře postaveného Bělenova.
    78. Ahmed MUSA - 1:1

78
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají. AHMED MUSA se dostal k odraženému míči ve vápně a byl v naprosto komfortní pozici. Mohl si téměř vybrat, kde zakončí. Nakonec zvolil důraznou střelu, kterou propálil Bělenova.