Marítimo – Moreirense 1:1 (kon.) | Benfica – Porto 0:1 (kon.) | Belenenses – Lisabon 3:4 (kon.)
CS Marítimo
1:1 (0:0)
Moreirense FC
cz Nedeľa 15.04.2018, 17:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Primeira Liga • 30. kolo

Hostující celek se do vedení dostal jako první, následně deset minut před koncem dokázal domácí tým vyrovnat. V šestiminutovém nastavení se ani jeden tým prosadit nedokázal, a tak duel končí remízou. (18:55:16)

90+6

90+6
    Poslední minuta nastaveného času právě začala.

90+4
    Ani jeden celek se nikam nežene, až by se chtělo napsat, že remíza vyhovuje oběma týmům.

90+3
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, polovina nastaveného času je pryč. Výraznější šanci jsme zatím neviděli.

90+2
    Gevorg Ghazarjan rychle rozehrává na polovině hrací plochy, času mají oba týmy dost na to, aby vstřelily gól.

90+1
    Celkem šest minuty se nastaví.

90
    Probíhá poslední minuta zápasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat nad rámec.

90
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Neto, přichází Rafael Costa.

89
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Jorge Ivan Correa, přichází Everton.

89
    Dostáváme se do finální fáze poločasu, hosté se dostali do vedení, ale domácí dokázali deset minut před koncem vyrovnat.

88
    Amir Abedzadeh vykopává od své branky, jeho centr byl ale nepřesný, a tak hrají hosté. Ti se ale do výraznější šance propracovat nedokázali.

86
    Před domácí brankou vznikla nepřehledná situace, kterou ale nedokázal Zizo přetavit v zakončení.

85
    Pět minut hry je pryč, sledujeme rychlý fotbal, který musí fanoušky bavit.

84
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Zizo.

82
    Domácí fotbalisté jsou po vstřelené brance aktivnější a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Obrana FC zatím pozorná.
    80. JOEL - 1:1

80
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno, Gevaro Nepomuceno tvrdě vypálil. Jeho ránu jeden z hostujících beků jen tečoval do míst, kde byl zcela volný JOEL, jehož rána už končí v síti.

78
    Amir Abedzadeh volní dlouhý výkop od své branky, rozhodl se pro toto řešení situace. Ukázalo se jako vhodné, neboť se hra rychle přesunula.