Podbrezová B – Sereď 0:1 (kon.) | Žilina B – Lok. Košice 2:2 (kon.) | Trebišov – MFK Zvolen 1:1 (kon.)
FK Železiarne Podbrezová B
0:1 (0:1)
ŠKF Sereď
Nedeľa 15.04.2018, 10:30 • Brezno - mestský štadión • MONACObet liga • 24. kolo

Zahodená penalta Mečiara Sereď mrzieť nemusí. Minútu predtým totiž skóre otvoril Saša Popin. Presný zásah maďarského futbalistu bol zároveň aj posledným, čo znamená, že Sereď má po dnešku 52 bodov a navýšila svoj náskok na Poprad a Skalicu na bodov osem. Rezerva Podbrezovej na druhej strane zostáva posledná a na prvú nezostupovú priečku stále stráca sedem bodov. (12:31:30)

Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 2:12. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:10.

90+2

90+2
    Lopta je ďaleko od Ružinského, Sereď to zvládla!

90+1
    Tak sa aj deje, nad rámec deväťdesiatich minút sa pridáva stodvadsať sekúnd.

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadneho hracieho času, môžeme počítať s aspoň dvomi nadstavenými minútami.

89
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Ulrich, prichádza El – Razek.

88
    Dnes to nebude dominantný triumf hostí, avšak v tejto fáze ročníka sa počítajú každé víťazstvá, bez ohľadu na výsledok. Ofenzíva Podbrezovej pohorela aj v tomto momente.

86
    Žltú kartu dostáva Baša (ŠKF Sereď).

86
    Rohový kop hostí, čas plynie veľmi rýchlo.

85
    ŠKF to robí veľmi dobre, lopta je ďaleko od Ružinského.

84
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Laura, prichádza Baša.

83
    Sereď môže šetriť časom, hostia ešte môžu dvakrát striedať.

82
    Hostia sa nevedia dostať do pohody, väčšina ich kombinácii končí buď mimo ihriska, alebo na kopačkách súpera.

81
    Železiarne to skúšajú cez ľavé krídlo, je z toho iba vhadzovanie.

80
    Jedenásta nepresná strela ŠKF v tomto dueli, Drobnjak už narýchlo rozohral.

78
    Toto bol výborný kúsok od hosťujúceho futbalistu, akcia skončila až vo finálnej fáze pred pokutovým územím.