Chabarovsk – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Tosno – FK Dinamo Moskva 1:2 (kon.) | Lok. Moskva – Zenit 1:0 (kon.)
S. Moskva – Rostov 2:0 (kon.)
Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
Zenit Petrohrad
cz Sobota 05.05.2018, 15:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 29. kolo

To je ode mě vše a někdy příště zase na počtenou! (17:35:13)

Lokomotiv Moskva slaví, první poločas byl z obou stran velmi opatrný, ovšem od šedesáté minuty byla Lokomotiv Moskva lepším týmem na trávníku a po zásluze zvítězila. V 88. minutě jim vítězství vystřelil portugalský útočník Éder.

90+3

90+3
    Za zdržovaní dostává žlutou kartu brankář Lokomotiv Moskva Guilherme.

90+2
    Centr Paredese byl příliš daleký a Lokomotivu Moskva dělí minuta od vítězství nejen tohoto zápasu, ale také celé ligy.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Atmosféra na stadionu je teď přímo elektrizující, domácí se teď soustředí na obranu a nepouští Petrohrad k nějaké větší šanci.

88
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    Krásná akce Lokomotivy Ignatěv po pravé straně odcentroval a ÉDER si míč našel a umístil ho za zády bezmocného Lodygina.

84
    Hosté si teď málem dali vlastní gól, kdy obránce hostů nahrával zpátky na Lodygina, ten s tím ovšem moc nepočítal, ale naštěstí pro Petrohrad ještě zastihl míč před brankovou čárou a odkopl ho.

83
    Faul Fernandese na útočné polovině, rozehrávají tak hosté.

82
    Centr Fernandese, který chtěl najít před bránou Farfána ovšem Lodygin si pro vysoký centr došel.

81
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Igor Smolnikov, přichází Dmitrij Poloz.

81
    Nepřesná přihrávka Jerochina u míče tak jsou domácí.

80
    Čistým zákrokem teď Paredes výborně zastavil dobře rozvíjející se útok Lokomotivy.

79
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Anton Mirančuk, přichází Éder.

79
    Centr Smolnikova ukryl ve svých rukavicích Guilherme a ihned rozehrává útočnou akci.

78
    Naopak je tu zase Farfán se svojí střelou, kterou ovšem hostující obránci znovu dobře zablokovali.

77
    Po dlouhé době hosté drží déle míč na kopačkách, ale jen na své polovině a k ohrožení domácí branky to zatím nevypadá.