Girona – Eibar 1:4 (kon.) | Bilbao – Real Betis 2:0 (kon.) | Vigo – La Coruña 1:1 (kon.)
Villarreal – Valencia 1:0 (kon.)
Girona FC
1:4 (0:2)
SD Eibar
cz Sobota 05.05.2018, 13:00 • Estadio Municipal de Montilivi, Girona • Španielska LaLiga • 36. kolo

To by bylo z mé strany všechno. Já vám přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalšího fotbalu zase někdy na počtenou. (14:58:18)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:6. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 12:13.

Je dobojováno! Hosté z Eibaru překazili domácím sny o pohárové Evropě a z Katalánska si odváží tři body za výhru 4:1. Na této výhře se nejvíc podílel Kike García, který dvě branky dal a ve druhém poločase na jednu přihrál. Girona se dnes prosadila pouze jednou a branka to byla vskutku pohledná, jelikož Aday se prosadil z nacvičeného signálu po rohovém kopu.

90+3

90+2
    Zdá se, že v nastavení se už nic zvláštního nestane. Eibar zopakuje výsledek z podzimního vzájemného zápasu a vyhraje 4:1.

90+1
    V dnešním zápase se budou hrát ještě dvě minuty navíc.

90
    Právě se nám rozběhnula poslední minuta základní hrací doby. Rozhodčí nám za malou chvíli prozradí počet nastavených minut.
    89. Takaši INUJ - 1:4

89
    Eibar právě vstřelil branku!
    Tak přece jsme se dočkali ještě jedné branky. Kike si skvěle zpracoval míč zády k brance, oslovil TAKAŠI INUJE, který upravil výsledek na hodnotu 4:1 pro hostující Eibar. Asistence: Kike García.

88
    Dnešní utkání se už dohrává. Ani jeden z týmů nemá nějaké choutky na bezhlavé útočení.

87
    Cristian Portugués si všimnul rozběhnutého Adaye, kterému nabil proti noze. Adayova střela letí ovšem vysoko nad branku.

86
    Střídání v týmu SD Eibar: ze hřiště odchází Fabián Orellana, přichází Gonzalo Escalante.

85
    Zápas se nám pomalu blíží ke svému konci a je čím dál víc jasné, kdo si z dnešního utkání vezme všechny tři body za vítězství.

84
    Hostující brankář je v posledních minutách ve velké pernamenci, kterou zvládá s naprostým přehledem. Riesgo má další zákrok.

83
    Asier Riesgo s rozehrávkou nikde nespěchá, navíc tento zkušený brankář rozehrává pouze nakrátko na volného obránce.

82
    Velmi aktivní Cristian Portugués se na pravé straně dostal k centru, který poslal přímo do rukavic hostujícího brankáře.

81
    Žlutou kartu dostává Cristian Portugués (Girona FC).
    80. Joan JORDÁN - 1:3

80
    Je zřejmě rozhodnuto! Takaši Inuj byl na polovině hřiště faulován. Rozehrávka japonského hráče netrvala dlouho, jelikož si Inuj všimnul rozběhnutého JOANA JORDÁNA, který si nemýlil. Eibar vede v Gironě opět o dvě branky – 1:3. Asistence: Takaši Inuj.

Jan Mládek

Góly: 55. Aday (B. García) – 9. Kike García (Dani García), 38. Kike García (Ángel), 80. Jordán (Inuj), 89. Inuj (Kike García)

Karty:   43. Timor (GIR), 81. Portugués (GIR) – 58. Dani García (EIB), 61. Diop (EIB), 65. Alejo (EIB), 69. Kike García (EIB), 74. Orellana (EIB)

Girona FC: Bono – Alcalá, Juanpe, Muniesa (79. Lozano) – Aday, Timor (67. Aleix Garcia), Granell (C), Mojica – Portugués, B. García – Stuani.
    Náhradníci: Iraizoz – Espinosa, Ramalho, Pons, Lozano, Planas, Aleix Garcia.

SD Eibar: Riesgo – Peña, P. Oliveira, Lombán, Ángel – Diop, Dani García (C) – León (30. Alejo, 69. Jordán), Orellana (86. Escalante), Inuj – Kike García.
    Náhradníci: Dmitrović – Ramis, Escalante, Charles, Alejo, Juncà, Jordán.

Rozhodca: Trujillo – Escuela, Martín

Diváci: 9 706