Sigma Olomouc – Dukla Praha 3:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:2 (1:1)
FK Dukla Praha
cz Streda 16.05.2018, 14:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga sk. B – Čechy (CZ)

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grygar, přichází David.

87
    Třetí žlutou kartu Sigmy, tentokráte za šlapák vidí Mojmír Chytil.
    86. Lukáš RAAB - 3:2

86
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Tak to co chybělo v druhém poločase si hráči nechávali asi na poslední minuty. Olomouc jde znovu do vedení! LUKÁŠ RAAB si naskočil na centr z levé strany a hlavou posílá svůj tým do vedení.
    84. Tomáš LAUKO - 2:2

84
    Dukla právě vstřelila branku!
    A hosté podruhé vyrovnávají dnešní zápas! Na centr z rohu si naskočil NICK NECA a jeho hlavičku Reichl neudržel v rukavicích a balón se šťastně dostal za brankovou čáru.

82
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Langer, přichází Kratochvíl.

75
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Kamas, přichází Vybíral.
    74. Mojmír CHYTIL - 2:1

74
    A domácí jdou do vedení! Ve vápně si přihrávku z pravé strany našel MOJMÍR CHYTIL a nekompromisně
    z blízka prostřeli Czechowského.

72
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Grečmal, přichází Šidlík.

70
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kolman, přichází Vilímek.

58
    Nejprve za svůj zákrok viděl druhou žlutou kartu hostů Lahoyda, následně za ostrá slova viděl žlutou kartu i domácí kapitán Kotouč.

52
    První žlutou kartu hostů vidí Zubashivskyi za faul na obranné polovině.

49
    První žlutou kartu domácích vidí Štěpán Langer.
    44. Volodymyr ZUBASHIVSKYI - 1:1

44
    Sigma vyrobila faul u svého vápna a hosté trestali! K míči si stoupl VOLODYMYR ZUBASHIVSKYI a střelou na bližší tyč z levé strany se prosadil a těsně na konci poločasu vyrovnává!

26
    Z nebezpečné vzdálenosti zahrávají domácí přímý volný kop.

22
    První vážnější šance také hostů! Kott dostal na pravou stranu balón zbavil se protihráče, ale následná střela na bližší tyč o kousek minula branku.
    5. Vojtěch KAMAS - 1:0

5
    A Olomouc jde do vedení! Přetažený centr vrátili domácí znovu do vápna a z bezprostřední blízkosti se prosadil VOJTĚCH KAMAS.