Vigo – Levante 4:2 (kon.) | Leganés – Real Betis 3:2 (kon.) | Sevilla – Alavés 1:0 (kon.)
Malaga – Getafe 0:1 (kon.) | Las Palmas – Girona 1:2 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
UD Las Palmas
1:2 (1:2)
Girona FC
cz Sobota 19.05.2018, 18:30 • Estadio de Gran Canaria, Las Palmas • Španielska LaLiga • 38. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:23:48)

Je konec! Las Palmas se loučí s LaLigou domácí porážkou 1:2 a hlavně nemastným, neslaným výkonem. Girona nehrála žádný světový fotbal, byl to spíše průměrný výkon, i tak si hosté zajistili tři body.

90+3

90+1
    Nastavovat se bude, dokonce tři minuty, nyní hosté rozehráli rohový kop z levé strany, ale branku soupeře ohrozit nedokázali.
    90. Tečovaná střela hostujícího Portuguése končí těsně vedle domácí branky

90
    Zblokovaná střela Portuguése (Girona) končí těsně vedle domácí branky!

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, uvidíme, zda bude sudí něco nastavovat, v první půli nenastavil nic.

88
    Centr Alena Haliloviće, z pravé strany, končí v rukavicích Bona, který rozehrává.

87
    Statistika držení míče – 60% : 40%.

86
    Míč letí do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.

85
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Michael Olunga.

84
    Nepřesný centr domácích z pravé strany, další nepřesnost sráží hru Las Palmas.

83
    Bono (Girona) s míčem u vlastní branky, následuje dlouhý výkop na polovinu soupeře, který získává míč.

82
    Ofsajd nyní zastavuje akci Girony, míč tak získávají domácí.

81
    Erik Expósito (Las Palmas) se dostal ke střele z levé strany, trefil ale pouze boční síť.

80
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Anthony Lozano, přichází Borja García.