Vigo – Levante 4:2 (kon.) | Leganés – Real Betis 3:2 (kon.) | Sevilla – Alavés 1:0 (kon.)
Malaga – Getafe 0:1 (kon.) | Las Palmas – Girona 1:2 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 2:2 (kon.)
Villarreal CF
2:2 (0:2)
Real Madrid
Sobota 19.05.2018, 20:45Španielska LaLiga • 38. kolo

Real Madrid prišiel v druhom polčase o vedenie 2:0, pretože sa v závere presadili Roger Martínez a Samu Castillejo. Mladý Luca Zidane si teda pri svojej ligovej premiére čisté konto neudržal. Real končí ligu na treťom mieste, Villarreal piaty. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:37:46)

90+4

90+4
    Žltú kartu dostáva (Villarreal CF).

90+2
    Karim Benzema mohol znova dostať do vedenia Real Madrid a pravdepodobne aj rozhodnúť, lenže jeho krásnu strelu brankár Andrés Fernánez zlikvidoval.

90+1
    Nadstavajú sa 4 minúty.
    90.

90
    Center Samu Castilleja z miesta vedľa šestnástky súpera neprešiel, lopta trafila dobre postavených hráčov Realu.

89
    Žltú kartu dostáva Toni Kroos (Real Madrid CF).

88
    Žltú kartu dostáva Roger Martínez (Villarreal CF).

87
    Luca Zidane navyše potrebuje ošetrenie tváre, pretože sa mu asi niečo menšie stalo po kontakte s Castillejom. Bolo tam kus krvi, no nič vážne.

86
    Tak ako prvý polčas patril Realu Madrid, druhý je pod taktovkou Villarrealu, ktorý vyrovnáva v úplnom závere.
    85. Samuel Castillejo (VLR) - 2:2

85
    Villarreal dal gól!
    SAMUEL CASTILLEJO dostal prihrávku za obranu súpera, obišiel Lucu Zidaneho a poslal loptu do opustenej brány.

84
    Žltú kartu dostáva Casemiro (Real Madrid CF).

83
    Carvajal stihol dlhú loptu na bránkovej čiare, odkiaľ ju poslal pod seba do vápna, no našiel iba hráčov súpera.

82
    Oba tímy ako keby boli momentálne vo fáze, kedy čakajú na to, čo prinesú posledné minúty.Je dosť možné, že jeden gól rozhodne o konečnom výsledku, možno ani to.

80
    Žltú kartu dostáva Samuel Castillejo (Villarreal CF).

79
    Žltú kartu dostáva Álvaro González (Villarreal CF).

78
    Marcelo zastavil akciu súpera po krídle. Reklamoval tam ešte faul, no ten nebol. Real Madrid preto môže ísť dopredu.