Caen – Paríž 0:0 (kon.) | Dijon – Angers 2:1 (kon.) | Lyon – Nice 3:2 (kon.)
Marseille – Amiens 2:1 (kon.) | Metz – Bordeaux 0:4 (kon.) | Nantes – Štrasburg 1:0 (kon.)
Rennes – Montpellier 1:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lille 5:0 (kon.) | Toulouse – Guingamp 2:1 (kon.)
Troyes – Monaco 0:3 (kon.)
FC Nantes
1:0 (1:0)
RC Štrasburg Alsace
cz Sobota 19.05.2018, 21:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:53:01)

Je konec. Nantes nakonec vyhrálo 1:0. V 10. minutě se Abdoulaye Touré dostal do zakončení, ale Bingourou Kamara předvedl skvělý zákrok. Ve 33. minutě dostal Léo Dubois skvělou přihrávku do běhu, po které zakončil k pravé tyči a poslal domácí do vedení. V 67. minutě se Dubois postavil k přímému kopu, ale jeho rána byla zblokována vedle pravé tyče. O čtyři minuty později předvedl Bingourou Kamara skvělý zákrok proti střele domácího hráče. V 86. minutě Idriss Saadi vypálil z voleje, ale Tătăruşanu byl připraven.

90+3

90+3
    Poté přišla střela hostujícího hráče, ale ta skončila jen nad bránou Cipriana Tătăruşanua.

90+3
    Následně ještě hosté vybojovali autové vhazování na své polovině.

90+2
    Domácí se zatáhli na své polovině hrací plochy, ale Štrasburk se nemůže dostat ke střele.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Štrasburk se ještě snaží něco vymyslet, ale nemůže se dostat do vápna.

89
    Opět skončil míč po střele hostujícího hráče vedle brány Nantes a Ciprian Tătăruşanu má další odkop.

87
    Nyní míč skončil za bránou Štrasburku a Bingourou Kamara má odkop od své svatyně.

86
    Idriss Saadi se po centru dostal ke střele z voleje, ale Ciprian Tătăruşanu předvedl velmi dobrý zákrok!

85
    Opět skončil míč za bránou Nantes a Ciprian Tătăruşanu má odkop od své brány.

84
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Samuel Moutoussamy, přichází Diego Carlos.

83
    Po centru z levé strany domácí hráč odkopl míč do zámezí a následuje rohový kop pro Štrasburk.

82
    Hosté získali autové vhazování na své polovině.

81
    Poslední minuty je Štrasburk aktivní, ale následná střela Jérémy Blayaca skončila vedle brány.

80
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Dimitri Foulquier, přichází Martin Terrier.

79
    Následně se po rohovém kopu dostal hostující hráč do zakončení hlavou, ale zamířil vedle domácí svatyně.