1
7
0
0

cz Utorok 19.06.2018, 10:10 • Městské kurty, Poprad (SVK) • Challenger Poprad (antuka) • 1. kolo

A po prvním setu je tu nakonec velice rychlý konec, protože Frank Dancevic se rozhodl zápas skrečovat. Adam Pavlásek po skvělém obratu v úvodní sadě snadno postupuje do 2. kola. (10:58:02)

0:0
    Dramatický první set skončil lépe pro Adama Pavláska, který vedl rychle 2:0, jenže Frank Dancevic poté uhrál pět gemů v řadě a navíc podával na zisk první sady. Rodák z Bílovce mu ale servis po odvrácení setbolu sebral a nakonec úvodní set střetnutí vyhrál 7:5.

5:7
    Adam Pavlásek ukončil první set parádním podáním na téčko, po kterém zaznamenal druhé eso a získává první set 7:5!

0-40
    Frank Dancevic tentokrát po druhém servisu soupeře nezvládl bekhendový return a Adam Pavlásek má dva setboly!

0-30
    Frank Dancevic předvedl po druhém podání českého hráče bekhendový return, po kterém Adam Pavlásek zahrál vítězný forhend z pravé strany ke vzdálenější levé postranní čáře.

0-15
    Adam Pavlásek podává na vítězství v prvním setu a začíná parádním podáním na téčko, po kterém si připsal první eso.

5:6
    Konec přestávky, podávat bude Adam Pavlásek.

5:6
    Následuje přestávka a výměna stran.

5:6
    Adam Pavlásek hned první brejkbol využívá, protože Frank Dancevic po delší výměně poslal forhend pouze do sítě! Další brejk, který může mít z pohledu kanadského hráče kritické následky.

15-40
    Adam Pavlásek si fantastickým způsobem vypracoval brejkboly, když nejprve parádně zareagoval na drop shot soupeře a poté výměnu ukončil vítěznou forhendovou smečí do pravého rohu!

15-30
    Frank Dancevic opět zbytečně chyboval, když tentokrát forhend od základní čáry poslal vedle levé postranní čáry.

15-15
    Adam Pavlásek předvedl skvělý return, po kterém jeho kanadský soupeř vyhodil forhend ze středu kurtu vedle pravé postranní čáry.

15-0
    Adam Pavlásek se po druhém servisu svého soupeře dokázal dostat do hry, která byla pořádně dlouhá. Oba hráči sváděli tuhý souboj úderů od základní čáry, jenže český hráč poslal forhend vedle vzdálenější levé postranní čáry.

5:5
    Adam Pavlásek parádně podal ven z kurtu a poté zahrál ze středu kurtu vítězný forhend do levého rohu. Brejk je potvrzen – 5:5!