Jihlava – Trnava sk 1:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:2 (kon.)
Brno – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
Sereď – Zlaté Moravce 4:0 (kon.)
MFK Zemplín Michalovce
1:2 (0:1)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
Streda 20.06.2018, 16:05 • Michalovce • Prípravný zápas

Michalovce si ani v druhom prípravnom zápase nedokázali pripísať výhru, čo je však možno horšie, opäť prehrali o gól. Nad ich sily bol Liptovský Mikuláš, pre ktorý to bolo otváracie stretnutie letnej prípravy. (17:52:18)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:19.

90+2

90+1
    Predsa len je tu posledná štandardka pre mužstvo z Fortuna ligy. Dočkáme sa aj vyrovnania?

90
    Center sa však domácim nevydaril a my už čakáme len na záverečný hvizd.

89
    Zemplínčania stíhajú zahrať ešte jeden roh.

89
    Michalovce strácajú loptu na deliacej čiare a je jasné, že dnes rozhodne nevyhrajú.

87
    Hosťujúci futbalisti založili rýchly protiútok, ktorý však skončil už v strede ihriska po skvelom zákroku jedného z obrancov domáceho mužstva.

86
    Hostia pália mimo domácu bránu, budeme svedkami ešte možno dvoch-troch akcií.

85
    Čas plynie veľmi rýchlo, hlavný arbiter píska nedovolený zákrok jedného zo Zemplínčanov.

84
    Liptáci podržali loptu na polovici Michaloviec, avšak po strate guľatého nezmyslu sa musia vrátiť.

83
    Stredoslovenské MFK so ziskom štvrtého rohového kopu. Druhého v tomto polčase.

81
    Za posledných trinásť minút Liptáci nevyprodukovali ani jeden faul. Momentálne hostia vhadzujú na úrovni pokutového územia súpera.

80
    Tento center však využitý nebol, hostia sa s odkopom od vlastnej svätyne neponáhľajú.

79
    Tím z Fortuna ligy ide aj za druhým gólom v sieti Liptákov. Nasleduje ôsmy roh.

78
    Koncovka zvnútra veľkého vápna mala byť o niečo presnejšia, hostí to môže mrzieť. Škoda.

76
    Michalovce dali gól!
    Naozaj sa tak deje, štvrťhodinu pred koncom prichádza skorigovanie v podaní STANISLAVA DANKA. Máme sa tak na čo tešiť.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Zemplín Michalovce. Viac informácií tu.

Góly: 76. Danko – 26. Milošević, 46. Trotcenko

MFK Zemplín Michalovce: I. polčas: Bieszczad – Vojtovič, Kavka, Špak, Dima, Rota, Danko, P. Kolesár, Hector, Vajs, Bellás

II. polčas: Bieszczad – Carrillo, Kavka, Šosták, Vojtko, R. Begala, Danko, Turík, P. Kolesár, Vajs, Kurminowski

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Gábriš (46. Mikušiak) – Šimun (46. Čery), I. Očenáš (60. I. Lišivka), Kuc, Janec – S. Andrič (60. T. Staš) – Ivan Kotora, Otruba (46. Trotcenko), Gerát (60. Poremba), Káčerík (68. Milanovič) – Miloševič (60. D. Andrič)