Jihlava – Trnava sk 1:1 (kon.) | Zlín – Znojmo 0:0 (kon.) | Michalovce – L. Mikuláš 1:2 (kon.)
Brno – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Teplice – Táborsko 3:0 (kon.) | Znojmo – Dunajská Streda 3:1 (kon.)
Sereď – Zlaté Moravce 4:0 (kon.)
ŠKF Sereď
4:0 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Streda 20.06.2018, 18:02 • Športový futbalový štadión Sereď • Prípravný zápas

Maximálna dominancia Serede v úvodnom dueli prípravy. Štyri góly do siete Zlatých Moraviec sú toho dôkazom. Hráči od rieky Žitavy tak budú mať na čom pracovať, keď už v druhom stretnutí od začiatku tréningového procesu nestrelili gól a zároveň v treťom meraní síl nezvíťazili. (19:47:31)

Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 14:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.

90+1

90
    Nachádzame sa už v poslednej minúte riadnej hracej doby. Možno očakávať, že sa nadstaví maximálne obligátna minútka.

89
    V krátkom časovom slede prišla aj štrnásta zlá koncovka, v druhom polčase domáci navyše vyprodukovali až deväť faulov.

88
    Zlaté Moravce boli dnes v ofenzíve totálne bezzubé. Jediná strela na bránu je toho živým dôkazom.

87
    Do štatistík pribudlo trináste nepresné zakončenie futbalistov nováčika Fortuna ligy.

85
    Sereď maximálne kontroluje posledné minúty, zápas sa iba dohráva.

82
    Šťastie skúsili aj hostia, no ich koncovka nemierila do priestoru brány.

81
    Načali sme záverečnú desaťminútovku. Vionisti budú určite radi, keď hlavný arbiter oznámi koniec merania síl.

80
    Sme svedkami množstva striel na bránu hostí, domáci ale zakaždým v posledných okamihoch mierili vedľa, respektíve nad.

79
    Center dopadol na hlavu útočiaceho hráča, ktorý poslal loptu nad bránu...

78
    Po dlhom čase zahráva ŠKF rohový kop, iba druhý v tomto zápase.

76
    Mužstvo domácich postupovalo dopredu cez os ihriska. Škoda len, že hostia prečítali tento úmysel, je po šanci.

75
    Po štvrtom zásahu domácich sa upustilo z tempa, Zlaté Moravce pri lopte na útočnej polovici.

73
    Píska sa ofsajd, jeden z domácich hráčov bol v čase prihrávky v postavení mimo hru.