Prešov – Trebišov 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Sparta Praha – Ružomberok sk 0:0 (kon.)
Podbrezová – L. Mikuláš 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec jun. 1:2 (kon.) | Teplice – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Trnava – Slovácko sk 4:2 (kon.) | Ferencvároš – Zlín 1:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 1:4 (kon.) | Táborsko – Příbram 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Varnsdorf 3:0 (kon.)
Sokolov – Plzeň 0:2 (kon.) | Ostrava – Zlaté Moravce sk 4:0 (kon.) | Senica – Petržalka 0:3 (kon.)
Znojmo – Caribian All Stars 6:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
0:2 (0:1)
FC Viktoria Plzeň
cz Streda 27.06.2018, 17:00 • Mariánské Lázně • Prípravný zápas

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (18:42:22)
    Plzeň je stále stoprocentní.

Je dobojováno! Viktorka Plzeň vyhrála i svůj třetí přípravný zápas na novou sezónu. V Mariánských Lázních si se Sokolovem poradila výsledek 2:0. Do střelecké listina se zapsal nejdříve Michael Krmenčík a poté i Aleš Čermák.

90

76
    Po centru zprava se balon odrazil od Patrika Voleského a chybělo jen pár centimetrů k první brance Baníku Sokolov, míč se však zastavil o tyč.

74
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Chorý, přichází Krmenčík.

72
    Po centru Jaroslava Navrátila napálil Jan Kovařík balon jen do statečných obránců Baníku Sokolov.

68
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přímý kop těsně za hranicí šestnáctky rozehrával Marek Bakoš. Střela slovenského forvarda zamířila do tyče, ale s dorážkou přispěchal ALEŠ ČERMÁK – 2:0.

65
    Ve vápně se ke střele po řadě odrazů dostal Ondřej Štursa, obránci Baníku mu zakončení ale srazili do náruče brankáře Jakuba Dvořáka.

59
    Jakub Šiman si připsal dobrý zákrok proti šanci Patrika Voleského! Gólman Viktorie prokázal výborný reflex.

57
    Sokolovský Jan Mejdr se snažil v předbrankovém prostoru protlačit k zakončení, balon však díky dobré práci viktoriánské obrany promáchl.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:00.

45

43
    První poločas se chýlí ke konci, viktoriáni vedou 1:0. Obrany obou celků pracují organizovaně, šancí tak moc k vidění není.

35
    Odvážný střelecký pokus Ondřeje Rumla šel mimo tři tyče plzeňské branky.

28
    Michael Krmenčík přihrál v pokutovém území Jakubu Řezníčkovi, ten ale zamířil do stejných míst jako spoluhráči před ním – tedy nad branku.

25
    Skvělá přihrávka Ubonga Ekpaie z pravého křídla našla Jana Kopice, který však také přestřelil.

24
    Po centru Davida Limberského se o hlavičku pokusil Luděk Pernica, míč ovšem mířil nad horní tyč.

Jan Mládek

Góly: 3. Krmenčík, 68. Čermák

FK Baník Sokolov:
    První poločas: Belaň – Ruml, Stropek, Mišůn, Beránek – Machek, Hlavatý – Kosak, Glaser, Vávra – Vašíček
    Druhý poločas: Dvořák I – P. Čermák, Jakubov, O. Ševčík, Mejdr – Body, Špaček, A. Čihák, Dvořák II, Vávra (66. Glaser) – Voleský.

FC Viktoria Plzeň:
    První poločas: Hruška – Havel, Řezník, Pernica, Limberský – Ekpai, Hrošovský, Procházka, Kopic – Řezníček, Krmenčík.
    Druhý poločas: Šiman – Petržela, Řezník, Limberský, Kovařík – Štursa, Hořava, Čermák, Navrátil – Chorý (74. Krmenčík), Bakoš.