Ústí n. L. – Slavia B 5:3 (kon.) | Trnava – Sigma Olomouc sk 0:3 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 0:1 (kon.)
Ostrava – Senica sk 6:0 (kon.) | Pardubice – Ružomberok sk 0:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Sokolov 5:0 (kon.)
Wisla Kraków – Karviná 2:3 (kon.) | Celtic – Bohemians 0:1 (kon.) | Lokomotive Lipsko – Teplice 0:6 (kon.)
Nitra – Brno sk 3:0 (kon.) | Znojmo – FAC Vídeň 1:0 (kon.) | Příbram – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Táborsko – Hráči bez angažmá 3:0 (kon.) | Vlašim – Jablonec 2:6 (kon.) | Trenčín – Slovácko sk 3:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
6:0 (2:0)
FK Senica
cz Sobota 30.06.2018, 11:00 • Kroměříž • Prípravný zápas

To by bylo z mé strany v tuto chvíli všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek sobotního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (13:09:30)

Je dobojováno! Ostravský Baník si v dnešním zápase úplně v pohodě dokráčel pro další vítězství v letní přípravě. Svěřenci Bohumila Pánika mají za sebou už tři zápasy bez prohry a neuvěřitelné skóre 11:0.

46
    Baník nastoupil do druhého poločasu v této sestavě: Lapeš – Pazdera, Pokorný, Stronati, Fleišman – Bolf, Kaloč, Jirásek, Granečný – J. Šašinka, Diop.

46

První poločas je za námi. Hráči Baníku jdou do šaten rozhodně spokojenější, jelikož po brankách Šindeláře a Baroše vedou nad Senicou 2:0.

Předzápasové komentáře Bohumila Pánika

Nominace na zápas • „Máme za sebou dvoutýdenní kondiční blok, což musíme brát v úvahu a fyzický výdej hráčů musíme mít neustále pod kontrolou. Proto hráče v utkání znovu prostřídáme a zátěž rozložíme na všechny,“

O zkoušeném Pitianovi • „Měl smůlu, zápas pro něj skončil zraněním, utrpěl lehčí otřes mozku. Už odcestoval a dál s námi pokračovat nebude,“

Test nového hráče • „Jedná se o jednoho brazilského útočníka. Pokud bude na zápas vzhledem k dlouhému cestování a také časovému posunu připraven, dostane prostor,“

Poslední vzájemné utkání

9. 7. 2016 • Senica – Baník Ostrava 3:1
    4. 7. 2015 • Senica- Baník Ostrava 5:0
    2. 2. 2013 • Baník Ostrava – Senica 1:2
    7. 10. 2011 • Baník Ostrava – Senica 1:2
    25. 6. 2011 • Baník Ostrava – Senica 4:1

Slovenská Senica zažila nepovedený vstup do přípravy, protože prohrála 0:3 s Petržalkou. Ton Caanen a jeho svěřenci se v sobotním zápase určitě budou chtít ukázat a tímpádem i napravit nepříjemnou porážku z prvního utkání.

Ostravský Baník má naopak v letošní přípravě za sebou už dva zápasy a zatím zaznamenává stoprocentní úspěšnost. Na rozjezd přípravy porazil 1:0 Ružomberok. V posledním zápase si smlsnul na dalším slovenském týmu. Tentokrát si z Kroměříže odvezly prohru 0:4 Zlaté Moravce.

Hezký den, fotbalová příprava na novou sezónu je v plném proudu. Proto také v sobotu je na programu mnoho přípravných zápasů. My se v tomto on-line textovém přenose zaměříme na duel mezi FC Baník Ostrava a FK Senica. Tímto zápasem Vás provede Jan Mládek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Jan Mládek

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 12. Šindelář, 44. Baroš, 52. Granečný, 63. Jirásek, 70. J. Šašinka, 83. Diop

FC Baník Ostrava:
    První poločas: Budinský – Mešaninov, Procházka, Šindelář, Fleišman – Fillo, Kaloč, Hrubý, De Azevedo – Pedrinho, Baroš
    Druhý poločas: Lapeš – Pazdera, Pokorný, Stronati, Fleišman – Bolf, Kaloč, Jirásek, Granečný – J. Šašinka, Diop.

Náhradníci: Lapeš – Stronati, Pokorný, Pazdera, Jirásek, Granečný, Bolf, Diop, J. Šašinka