Sigma Olomouc – Ružomberok sk 2:1 (kon.) | St. Pölten – Znojmo 0:7 (kon.) | Prostějov – Sigma Olomouc 7:2 (kon.)
Pardubice – Dukla Praha 0:1 (kon.) | L. Mikuláš – Nieciecza sk 1:1 (kon.) | Žižkov – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Celtic – Sparta Praha 1:0 (kon.) | Limassol – Liberec 0:4 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:1 (2:0)
MFK Ružomberok
cz Utorok 03.07.2018, 11:00 • Andrův stadion, Olomouc • Prípravný zápas

Domácí fotbalisté dokázali v tomto zápase díky brankám Surzyna a Texla porazit Ružomberok 2:1. (12:38:59)

90+0

72
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Jakub Plšek.

71
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Po pěkné kombinaci se prosazuje obranou Sigmy zapomenutý KRISTI QOSE.

50
    Yunis (SK Sigma Olomouc) neproměňuje pokutový kop. Balon posílal k tyčce, ale jeho úmysl vystihl gólman MFK.

49
    Pokutový kop pro Olomouc.

46

Po prvním poločase vede domácí celek o dvě branky. Olomouc se prosadila až v závěru poločasu. Nejprve prostřelil brankáře Macíka Michal Surzyn, a pak Jiří Texl.

45+0

44
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí po první brance rychle přidávají další. Tentokrát se prosazuje krásnou ránou JIŘÍ TEXL.

43
    Sigma se dostává v závěru prvního poločasu do vedení, po centru Falty gólman Macík míč vyrazil, a tak mohl dorážet MICHAL SURZYN.

1

Zdravím všechny fanynky a fanoušky fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí SK Sigma Olomouc a MFK Ružomberok.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jan Prošek

Góly: 43. Surzyn, 44. Texl – 71. Qose

Nepremenená penalta: 50. Yunis (OLO), brankár Macík zneškodnil

SK Sigma Olomouc: Buchta – Surzyn, Štěrba, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Texl, Kalvach, Plšek, Falta – Yunis

Druhý poločas: Buchta – Sladký, Kotouč, Jemelka, Hýbl – Moulis, Houska, Kalvach, Hála – Manzia, Yunis

Náhradníci: Kotouč, Hýbl, Houska, Moulis, Manzia, Hála, Sladký a Reichl

MFK Ružomberok: Macík – Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov – Daniel, Kochan, Qose, Gal Andrezly – Takáč, R. Kružliak
    Náhradníci: Čtvrtečka, Kmeť, Brenkus, Kostadinov, Madleňák, Kupec, Gerec, Jedinák, Bobček, Gešnábel, Čapek.