Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Slovácko – Gliwice 1:1 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 7:1 (kon.)
GKS T. – Vítkovice 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Nitra sk 2:0 (kon.) | Trnava – Ostrava sk 0:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slavia 0:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Streda 04.07.2018, 18:00 • Štadión Antona Malatinského • Prípravný zápas

Prípravný zápas medzi Spartakom Trnava a Baníkom Ostrava sa skončil výhrou hostí 1:0, keď gól strelil po polčase Filo. (19:49:50)

90+2

90
    Kadlec posunl Yilmazovi, ale jeho pokus bol blokovaný a následne lopta končí v zámedzí.

89
    Egho v kontre vysunul Jaroviča, ten v momente strely zaváhal a jeho pokus bol blokovaný. Mohlo byť 1:1, takto Spartak stále prehráva.

87
    Zápas sa iba dohráva, Trnava sa síce snaží niečo vymyslieť, ale hostia dávajú pozor.

85
    Do konca ostáva päť minút, Ostrava vedie v Trnave 1:0.

84
    Čonka dohral, prišiel Yilmaz.

84
    Filo prebral loptu a unikol obrane, ale ofsajd ukončil jeho snahu.

82
    Egho skúsil dobehnúť center Čonku, jeho prihrávka na Miesenboecka už nebola presná a prácu mali Hladík s Tóthom.

81
    Granečný dohral, prišiel Bolf.

80
    Posledných desať minút zápasu, tréner Látal zrejme nebude s generálkou spokojný.