Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Slovácko – Gliwice 1:1 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 7:1 (kon.)
GKS T. – Vítkovice 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Nitra sk 2:0 (kon.) | Trnava – Ostrava sk 0:1 (kon.)

Hlučín právě vstřelil branku!
    V závěru utkání se prosazují také hráči Hlučína a snižují na 1:7! O snížení stavu se postaral MARTIN DOSTÁL.

73
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí hráč TOMÁŠ OMASTA přidává třetí branku a kompletuje hattrick!

52
    O tři minuty později domácí opět navyšují skóre! Střelcem branky je TOMÁŠ OMASTA.

49
    Třinec svého soupeře drtí a chvíli po přestávce přidává už pátou trefu! Střelcem branky je MARTIN SAMIEC.

46

45

44
    A už je to 4:0! Střelcem branky je ŠIMON ŠUMBERA.

39
    Třinec se před poločasovou přestávkou dostává do tříbrankového vedení! Střelcem branky je TOMÁŠ OMASTA.

23
    Třinec o tři minuty později přidává druhou branku! Střelcem branky je IMRICH BEDECS.

18
    Třinec se dostává do vedení! Střelcem branky je MICHAL VELNER.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Patrik Lidmila

Góly: 18. Velner, 23. Bedecs, 39. Omasta, 44. Šumbera, 49. Samiec, 52. Omasta, 73. Omasta – 86. Dostál

FK Třinec: Adamuška – Velner, Ilko, Vaněk, Šumbera, Samiec, Čelůstka, Bedecs, Mravec, Omasta, Dedič
    Náhradníci: Michalak, Janoščín, Cienciala.