Pjunik – Vardar 1:0 (kon.) | Ventspils – Luftëtari 5:0 (kon.) | Čichura – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.)
Partizani Tirana – Maribor 0:1 (kon.) | KuPS – Kodaň 0:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Dundalk 0:1 (kon.)
Riteriai – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Narva – Željezničar Sarajevo 0:2 (kon.) | Balzan – Keşla FK 4:1 (kon.)
Lahti – Hafnarfjördur 0:3 (kon.) | Gabala – Niederkorn 0:2 (kon.) | Tampereen Ilves – Slavia Sofia 0:1 (kon.)
FK Liepāja – Häcken 0:3 (kon.) | Milsami – Slovan Bratislava sk 2:4 (kon.) | Ferencvároš – Tel Aviv 1:1 (kon.)
Stumbras – Limassol 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Újpest FC 3:1 (kon.) | Derry City – Minsk 0:2 (kon.)
Connah's Quay – Soligorsk 1:3 (kon.) | CS Petrocub – Osijek 1:1 (kon.) | CSKA Sofia – Riga FC 1:0 (kon.)
Široki Brijeg – Domžale 2:2 (kon.) | Racing FC – Constanta 0:2 (kon.) | B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 0:0 (kon.)
Zabrze – Zaria Balti 1:0 (kon.) | Engordany – Almaty 0:3 (kon.) | Vestmannaeyjar – Sarpsborg 0:4 (kon.)
Shamrock – Štokholm 0:1 (kon.) | Rudar – Partizan 0:3 (kon.) | Budućnost Podgorica – Trenčín sk 0:2 (kon.)
Rangers – Shkupi 2:0 (kon.) | Spartak Subotica – Coleraine 1:1 (kon.) | Cliftonville – Nordsjælland 0:1 (kon.)
Lech Poznań – Gandzasar 2:0 (kon.) | Hibernian – Runavík 6:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi sk 1:1 (kon.)
Niš – Gżira 4:0 (kon.) | Stjarnan – Kalju 3:0 (kon.)
Hibernian FC
6:1 (4:0)
NSÍ Runavík
cz Štvrtok 12.07.2018, 20:45Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

Domácí celek naprosto jednoznačně vyhrává tento zápas. Již v prvním poločase vstřelil čtyři branky, další dvě ve druhé části hry. Hosté se prosadili jen jednou. Hattrick zaznamenal Kamberi. Hibernianu by se musel venkovní duel výrazně nepovést, aby bylo drama v otázce postupujícího celku (22:35:01)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.

90+3

90+2
    Tlak domácího celku pokračuje dál.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty. Rohový kop pro domácí. Centr před branku byl nepovedený. Následně pálil Boyle, jehož rána byla zblokovaná na roh.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik bude sudí nastavovat.

89
    Langgaard dostává míč do bezpečí. Následně se ale hráči v zeleném rychle vrací na útočnou polovinu.

89
    Hibernian se pokouší přidat sedmou branku, hostující obrana má plné nohy práce.

88
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

87
    Domácí fanoušci čekají na konec zápasu, tuší, že jejich oblíbenci postoupí dál. Odvetný duel by se jim musel hrubě nepodařit, aby došlo ke dramatu.

86
    Stevenson rozehrával rohový kop. Následně vypálil Swanson, jehož projektil končí mimo branku. Rozehrávat bude Thomsen.

84
    Hibernian právě vstřelilo branku!
    Krásná rána končí gólem, prosazuje se střelou z volného kopu domácí STEPHEN MALLAN. Hostující gólman na míč nedosáhl, a tak inkasuje šestou branku.

83
    Žlutou kartu dostává Langgaard (NSÍ Runavík).

82
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Shaw, přichází Bartley.

82
    Mallan vypálil ze střední vzdálenosti, gólman se za střelou jen ohlédl. Balon skončil na břevnu.

81
    Justinussen se pokoušel ohrozit branku z dobré pozice, jeho rána však postrádala přesnost.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu a nutno poznamenat, že se duel už jen z povinnosti dohrává.

79
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Frederiksberg, přichází Langgaard.

79
    Útočného faulu se dopustil domácí hráč, rozehrávat tak bude gólman.

Jan Prošek

Góly: 3. Kamberi, 21. Kamberi, 29. Shaw, 44. Mallan, 48. Kamberi, 84. Mallan – 53. Knudsen

Karty:   6. Kamberi (HIB), 52. McGregor (HIB) – 83. Langgaard (RNI)   33. Betuel Hansen (RNI)

Hibernian FC: Bogdán – Ambrose, McGregor, Hanlon (C), Stevenson – Whittaker, Mallan, Slivka, Boyle – Shaw, Kamberi
    Náhradníci: Laidlaw – Gray, Bartley, Swanson, Murray, Martin, Porteous

NSÍ Runavík: Thomsen – B. Hansen, Jóhan Davidsen, Joensen, E. Hansen – Benjaminsen, B. Hansen – Knudsen, Justinussen, Frederiksberg – Olsen (C)
    Náhradníci: Gángó – Langgard, Mortensen, Hentze, Benjaminsen, Olsen, Mortensen

Rozhodca: Lukjancukas – Radius, Bučinskas
    Štvrtok 19.07.2018
    Runavík - Hibernian 4:6

Góly: 2. Ambrose (vla.), 5. K. Olsen, 36. K. Olsen, 57. K. Olsen – 10. McGinn, 16. Stevenson, 45. Gray, 50. Mallan, 70. Mallan, 78. Mallan

Karty:   44. Knudsen (RNI)

Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 1:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 13:9.