Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.)
Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.) | Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – D.Kyjev 0:2 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce sk 3:0 (kon.) | Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
Slovácko – Haladás 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Kraków – Žilina sk 1:2 (kon.)
Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.) | Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava sk 2:0 (kon.)
Prostějov – Uničov 0:0 (kon.) | Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec sk 1:1 (kon.)
Brno – Vyškov 2:0 (kon.)
FC Erzgebirge Aue
3:3 (2:1)
FK Mladá Boleslav
cz Sobota 14.07.2018, 17:00 • Gallneukirchen (Rakousko) • Prípravný zápas

Mladoboleslavští fotbalisté v předligové generálce uhráli divokou remízu 3:3 s mužstvem 2. bundesligy. Aue bylo v prvním poločase lepším mužstvem a vedlo o dva góly, Boleslavi se ale podařilo snížit a druhá půle už patřila jasně lépe kombinujícímu a techničtějšímu středočeskému mužstvu. To díky vyšachování obrany Aue vyrovnalo a nádherným Přikrylovým gólem otočilo zápas. V závěru se ale Mladá Boleslav o vítězství sama smolně připravila. (18:53:21)

90

90
    Ofsajd je odmáván fotbalistům Aue, časomíra ukrajuje poslední vteřinky.

87
    Mladá Boleslav vybojovala další rohový kop, hlavička jednoho z boleslavských hráčů však končí vedle.
    84. STRAUSS - 3:3

84
    Aue právě vstřelilo branku!
    Fabián zapomněl při Wydrově průnikové přihrávce míč za sebou a PATRICK STRAUSS se ho v pokutovém území zmocnil. Sice mu ho hned odebral od nohy jeden z boleslavských obránců, bohužel ale udělal práci za něj, když o něj míč odrazil do vlastní sítě.

82
    Mladoboleslavští stopeři zpacifikovali útok Aue středem hřiště.

79
    Zápas ke konci trochu ztrácí tempo, fotbalisté z druhé bundesligy se nemohou vůbec dostat do hry a Boleslavi výsledek poté, co prohrávala o dvě branky, jistě vyhovuje.

76
    Konaté po rychlém spritnu podél čáry odcentroval, pro Přikryla byl sice míč příliš vysoký, ale uzmul ho Fabián a znovu se pokoušel vracet do ohně. Nakonec to na střelu nebylo, ale Středočeši zůstávají u míče.

74
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Nikolaj Komličenko, přichází Michal Hubínek.

74
    Útočník ve fialovém se na malém vápně vrhl po míči skluzem, přestřelil však boleslavskou svatyni a téměř i ochrannou síť za ní.
    72. PŘIKRYL - 2:3

72
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Obrana Aue odvrátila další přímý kop Petra Mareše jen kousek za šestnáctku. Nádhernou technickou střelou k vzdálenější tyči po dvou zasekávačkách dokonale otáčí zápas TOMÁŠ PŘIKRYL, který si odražený míč našel.

70
    Kapitán Riese předvedl pod tlakem pěkný driblink s míčem u nohy směrem k bráně, ovšem té vlastní. Tam se mu podařilo předat balon Haasovi, který odkopává a vzápětí hru přerušuje další faul Němců.

69
    Centr z pravé strany zkrotil mladoboleslavský brankář s potížemi nadvakrát.

68
    Mladé Boleslavi uprostřed pole vychází rychlá kombinační hra a fotbalisté Aue se příliš často nedostávají k míči. Nákop na Přikryla byl ale o chloupek delší, než bylo třeba.

67
    Po hlavičkovém souboji na malém vápně se míč odráží do zámezí od mladoboleslavského fotbalisty.

66
    Pauschek zachytil odražený míč a poslal dlouhý pas do šestnáctky, následovala střela, kterou brankář Haas vytáhl přes břevno za cenu rohu.

Karel Jedlička

Góly: 9. Bertram, 30. Härtel, 84. Strauss – 41. Hůlka, 54. Kateřiňák, 72. Přikryl

FC Erzgebirge Aue: 1. poločas: Haas – Kalig, Fandrich, Nazarov, Kempe, Kvesić, Rapp, Rizzuto, Bertram, Härtel, Tiffert
    2. poločas: Haas – Hemmerich, Hochscheidt, Baumgart, Riese, Cacutalua, Strauss, Wydra, Kusić, Herrmann, Bunjaku

Náhradníci: Schlosser

FK Mladá Boleslav: Kamenár – Pauschek, Chaluš (46. Král), Takács, Fabián – Hůlka, Jánoš (46. Kateřiňák) – Konaté, Ladra (46. Přikryl), Diviš (46. Mareš) – Komličenko (74. Hubínek).

Rozhodca: Eidenberger – Erlinger, Alesi