Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.)
Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.) | Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – D.Kyjev 0:2 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce sk 3:0 (kon.) | Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
Slovácko – Haladás 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Kraków – Žilina sk 1:2 (kon.)
Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.) | Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava sk 2:0 (kon.)
Prostějov – Uničov 0:0 (kon.) | Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec sk 1:1 (kon.)
Brno – Vyškov 2:0 (kon.)
FK Varnsdorf
4:0 (1:0)
FC Oberlausitz
cz Sobota 14.07.2018, 10:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • Prípravný zápas

90+1
    Konec zápasu. (12:19:02)

84
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Za Vaizova míří další míč, ve čtyřiaosmdesáté minutě upravují domácí stav zápasu na 4:0. Střelcem je SCHÖN.

81
    Hostům z Německa se podařilo překonat varnsdorfského gólmana, trefa Dennise Blasera však padla z ofsajdu! Stav je tak stále 3:0.

57
    Oba celky od sebe dělí už propastný třígólový rozdíl, severočeský celek se po osmi minutách znovu prosazuje! Tentokrát se trefil SVOBODA.

49
    Varnsdorfští odskakují na rozdíl dvou branek! Střelcem druhého gólu domácích je PAVEL RUDNYTSKYY.

46

45+1

12
    Domácí jdou ve dvanácté minutě do vedení po trefě DZABY – 1:0!

1

Krásné sobotní ráno! Druholigový FK Varnsdorf dnes čeká generálka na nadcházející sezónu, kterou severočeský celek zahájí příští pátek na půdě Znojma. Jeho posledním soupeřem v letošní přípravě bude FC Oberlausitz Neugersdorf, tedy tým působící na čtvrté úrovni německé fotbalové pyramidy.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.